Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Az önbizalomhiányo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az önbizalomhiányom miatt nem merek senkihez közeledni.

Figyelt kérdés

Ha tetszik valaki, csak álmodoznom róla, mert előre tudom, hogy ha esetleg odamennék hozzá, kiröhögne, hogy egy ilyen undorító lény egyáltalán hogy mert hozzá odamenni...Jó ez most nagyon depisen hangzik, de így van.

Mondjuk a legtöbb ismerősöm szerint nem vagyok ronda, de még általánosban volt egy gyerek, aki mindig piszkált a barátaival és bár akkor sem voltam magammal megelégedve, azóta még rosszabb lett, már tükörbe nézni sem szeretek, mert amikor látom magam, legszívesebben elbújnék sírni egy sarokba, mert azt sem érdemlem meg, hogy éljek...annyira szar ez így...

Viszont eközben kellene, hogy érezzem, valaki szeret, de annyira utálom magamat, hogy inkább meg se próbálom... Mit csináljak? Hogy lehetne több önbizalmam?

Lány vagyok.


2013. jan. 15. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Önbizalmat bármennyire is szomorú mások pozitív visszajelzéseiből kaphatsz csak.

Nem hinném még így vakon sem, hogy ronda lennél de ha annyira fontos küldj egy képet.

2013. jan. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Alakítani mindig tudsz magadon. Öltözz nőiesen a saját stílusodon belül, de néha egyébként jó kipróbálni új dolgokat. Próbálj sokat mosolyogni, járjatok el a barátaiddal, hogy szokd az embereket. Keress magadon és a személyiségedben olyan dolgokat, amik tetszenek, és amiket szépnek tartasz.
2013. jan. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi...most épp nem tudok de majd próbálok keresni egy képet.
2013. jan. 15. 17:33
 4/9 anonim ***** válasza:

100%, hogy nem fogsz keresni. Ez nem is lenne baj, de akkor minek a szövegelés...?


Amúgy elvileg az egyetlen kiút a jó hozzáállás és akkor majd minden összejön szépen lassacskán. De ha nem akkor is jól érezheted magad :D

2013. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Így így, téged is jól lekoptattak ,szarba se néztek, és egy életre tönkrevágtak lélekben. Mert te oylan jellem vagy, akirő lez nem pereg le. És még a nők várják el hogy a férfiak kezdeményezzenek náluk, akik zömét ugyanilyen aljas módon koptatják le a maguktó leszállt gyökér lányok. Aztán azok is egy életre ugyanígy tönkremennek mint te. Remek példa volt, hogy végigvigyem az elveimet. Engem még persze senki sem utasított vissza ,csak azért írom,hogy azért van vesztenivaló. Egy életre egy emberi hulladéknak fogod tartani magadat,a negatív élmény után! Megér e ennyit neked egy senki nő a sok közül ? Hogy aztán szét legyél omlasztva lelkivilágodban? Nekem nem.

Te lány ,jól megszívtad. NEm írigyellek. Az efféle gátlásokat borzatszó nehéz feloldani. Annyiból jó neked,hogy nőnemű vagy, ha kan volnál, akkor tényleg a neked löttek kategora volnál, mert ugye férfiként vagy tudsz lépni ,vagy semmi nem lesz. Tehozzád pedig ha valóban szép vagy akkor még úgyis oda fognak menni pasasok, akik majd feltornázgatják az önbizalomhiányodat, aztán szép nagy arcod lesz egy nap tőle. Egy igazi királynő leszel majd, úgy elszállhatsz magadtól. Nőként azért még nem kell annyira lehúzni a rólót,mintha hímneműként írtad volna ugyanezt.

2013. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy önbizalmad legyen. Szembe kell nézni a lehetetlennel, és nekimeni. Nem a kudarcot keresni, a kudarc csak segít abban, hogy legkőzelebb már tudjad, hogy miért nem merted megtenni. 1000x pofára eshetsz, de az-az egy siker. Többet ér annál az 1000 kudarcnál, mert ez volt a célod és végül elérted. Ettől lesz önbizalmad. Kiterjeszted a határaidat.
2013. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szia küldj egy képet kitalálom hány éves vagy :D

nem lehetsz ennyire csúnya... Mo-on élünk :D

2013. jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam, ugyanilyen vagyok:(
2013. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem pont ugyan ez a bajom ... én még normálisan öltözködni sem merek :/ küldhetsz képet ha lesz
2013. jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!