Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok, és már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, és már nagyon elegem van belőle! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
nem is tudom hogy szerelem ez e egyáltalán, de nem tudok aludni, ha meglátom valahol rögtön vigyorgok, és újabban már tanulni sem tudok... egyszerűen nem tudok koncentrálni semmire és csak rá tudok gondolni. nagyon jó érzés meg minden, de kicsit fárasztó, négy tz-t írok a héten és semmit nem tudtam tanulni. holnap is nulladik órám lesz, hatkor kelek de semmi másra nem tudok gondolni... még nem beszéltem vele, a suliban is ritkán látom, amikor mégis beléütközök akkor a haverjaival van ráadásul elég félénk srác... ahogy én is. lehet ezzel valamit kezdeni? nagyon rossz, már hulla vagyok... múlt héten beteg volt és magamra se ismertem, tiszta feszült voltam, stb. és nagyon megrémiszt hogy ilyen vagyok...valaki segítsen!! :((
2013. jan. 15. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:

és

mi

lenne

ha

találkoznál vele

elhivnád

és megbeszélnétek?

2013. jan. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd. A "szerelem" az egy hitvány dolog, pont ez miatt, hogy elveszi az észt, aztán nem tudsz arra koncentrálni amire kellene!
2013. jan. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

vagyis én nem vagyok félénk srác, én csak félénk vagyok:D

és mikor beteg volt azért voltam feszült meg stb.mert 2 hétig nem láttam...rendesen mintha függő lennék vagy nem tudom :s

2013. jan. 15. 23:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Kezdeményez te,és vagy te is tetszel neki,vagy lekoptat,de mindenképpen változni fog a helyzet.
2013. jan. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hát de basszus mikor? kolis vagyok és alig van időm pl. a boltba menni, és az amúgy is milyen már hogy tök ismeretlenül elhívom vala

hova?

második: ez az, teljesen elveszi az eszem és nem bírok tanulni, viszont rlég erős gimibe járok... nem bírok egyszerűen figyelni az anyagra, amúgy is koncentrációs problémákkal küzdök, plusz most ez is..

2013. jan. 15. 23:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj a félelem milyen gyönyörű, kifogásokat tud gyártani.

Én is ilyen vagyok.:D

2013. jan. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tegnap 23:58


Én is foglalkozom figyelemzavaros tinikkel. :) Szóval nagyvonalakban tudom vázolni, hogy nem tartom valoszinünek, hogy csak a srác miatt lennél szétszort. :)

2013. jan. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!