Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soshelpme kérdése:

BARÁTSÁG EXTRÁKKAL?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm 2 hónapja szakított a barátjával,4 hetet jártak. A fiúval nagyon jó a kapcsolatom (akkor is nagyon jó haverok voltunk, segítettem neki a barátnőmmel kapcsolatban mindenben). A barátnőmnek azóta nem volt barátja, jelentkezők akadtak de azt mondta nem akar senkit. Sosem említette, hogy az exe hiányozna neki. Viszont a srác áthívott magához engem, eleinte dumáltunk röhögtünk, semmi extra. De aztán elkezdett nyomulni, megcsókolt és lefeküdtünk . Megbeszéltünk, hogy ez egy laza kapcsolat lesz, nem beszélünk róla másnak, ez csak rólunk szól, és ha a másik többet akar abbahagyjuk . Ez így rendben is volt. De a barátnőm elkezdte nekem mondani mennyire hiányzik neki a fiú én meg nem tudom mit tegyek (tudom, hogy a srác nem érez a barátnőm iránt semmit, nem is hiányzik neki) OLYAN SZINTEN LELKI ISMERET FURDALÁSOM VAN, HOGY EL NEM TUDOM MONDANI. tudom, hogy szemét dolog volt ebbe belemenni de megkívántuk egymást és már azt hittem nem szereti őt a barátnőm, tudnom kellett volna róla de sosem mondta, nem is láttam rajta . KÉRLEK SEGÍTSETEK MOST MIT TEGYEK, HOGY SENKINEK NE LEGYEN ROSSZ?
2013. jan. 16. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van gerinced akkor befejezed. A barátnőd elé állsz, és elmondod neki azt, amit ide is leírtál.. Barátnőm fiúi mindig is tabunak számítottak a számomra, akár szakítottak akár nem. Gusztustalan az ilyen, hányok tőle..
2013. jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek az 1. hozzászólóval.Gusztustalan dolog,mondhatni bizalmi alapú árulás.Barátoknál tabu az ex és az aktuális hapi is!Még egyszer mondom:BARÁTOKNÁL!Akinek ilyen "barátja" van,nincs szükség ellenségre!Ha már ennyire gusztustalanul viselkedtél,legalább legyen annyi gerinc benned,hogy elmondod!
2013. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de te nem vagy barát. Remélem a barátnőd erre rájön, és kivág.
2013. jan. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hallottad már a "házi nyúlra nem lövünk" kifejezést?? Na ez pont ilyen eset. Légy őszinte, mond el neki.
2013. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm ,hogy őszinték voltatok velem és nem köntörfalaztatok nekem.

Igazából nem haragszik,sőt megért engem mivel,ő is ezt csinálta velem ,hogy egy pár hete az én kiszemeltemmel találkozgatott.... megbeszéltük a dolgot és szerintem ezek után még erősebb lesz a kapcsolatunk.Köszi mindenkinek.!

a sráccal pedig minden kapcsolatot megszakítottam.

2013. jan. 16. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!