Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hazudik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nincs sok tapasztalatom fiúkkal, ő az első "barátom". Elég régóta ismerjük egymást, és én szerelmes vagyok belé. MInden szép és jó volt, de elegem lett abból, hogy nem én vagyok neki az egyetlen lány, és mindenkire rámászik bulikban. Beszéltünk, és azt mondta nekem, hogy szeret nagyon, hogy hiányzom neki, és mindig rám gondol, de nem akar kapcsolatot nem csak velem, hanem úgy általában senkivel. Nem akar kötöttségeket, szerinte az, ha csak úgy összejövünk párszor és elvagyunk, tökéletes. Azt mondta szeretné, ha boldog lennék, szeretné kifejezni menyire szeret engem. Mondtam, hogy ezt én nem mindig érzem, és csak erősködik, hogy minden nap rám gondol... Nem tudom mit gondoljak, mert nem értem miért nem akar velem járni, ha annyira szeret :( Tudom, ti nem ismeritek, de teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom, hogy hazudik-e vagy igazat mond :(


2013. jan. 16. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Leírtál két homlokegyenes cselekedetet-most melyik az igaz?


Hogy érted azt, hogy rámászik bárkire is? a szemed előttm vagy csak beszélget? mert nem mindegy..

2013. jan. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na látod ez a baj, homlokegyenes amit csinál, és amit mond. Másokra mászik rá, előttem. Bókol nekik, és ölelgeti őket...
2013. jan. 16. 15:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló, hogy csak szexet akar, és ezt meg is mondta egy szép körítéssel.
2013. jan. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, elmondta őszintén. Szeret téged, vonzódik hozzád,de nem akarja magát elkötelezni, nem akar tartós kapcsolatot. Szórakozni akar, más lányokkal ismerkedni, kipróbálni több csajjal....., fiatal korban ez természetes. Nem tudsz tenni semmit. Majd idővel talán változik a véleménye, és akkor majd megkeres téged. Addig éld ki magad te is, szórakozz. Ne görcsölj ezen, hanem élvezd az életet!
2013. jan. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem minden lánynak akire rámászik ugyan ezt a dumát nyomja. Ne légy ilyen hiszékeny. Nem érdemes ilyen emberekkel kezdeni, mert ők csak szórakoznak, hetente vagy akár naponta váltogatják a partnerüket.
2013. jan. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
SZenvedek miatta, mert nagyon szeretem, és ő ezt tudja is... Mondott még olyat is, hogy én is keressek mást, de egyszerűen a lelkiismeretem nem engedi... :(
2013. jan. 16. 15:17
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt úgy értem, hogy egyszerre 2-vel nem tudok "kavarni"... Van más srác is, aki tök aranyos velem, de vele nincs meg az a... hülyén hangzik, de szikra mint vele :(
2013. jan. 16. 15:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem hangzik hülyén... érthető ez. Én többre értékelem a hozzád hasonlókat, mint a hozzá hasonlókat.


Itt csak az a gond, hogy te pont egy olyan embert szeretsz, aki nem fogja ezt úgy viszonozni, ahogy te szeretnéd. Próbáld meg elterelni a figyelmed róla, ne foglalkozz vele folyamatosan, mert csak rosszabb lesz.

2013. jan. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem akar kapcsolatot ennyi. Hiába mész bele, mert előbb utóbb dobna téged. Lelkiismereted nem engedi? Nem jártok akkor milyen lelkiismereted nem engedheti? Keress olyat akivel jól el vagy, ha meg nincs akkor várj még a párkapcsolattal. Ez nem lóverseny.
2013. jan. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!