Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az az epilátor? és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az epilátor? és hogyan kel használni? Kb menyibe kerül? . Annyit tudok, hogy valamilyen szőrtelenítő de mégis milyen? Eddig borotvát használtam.

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Kitépkedi a szőrszálakat, elég fájdalmas :)
2013. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan gép, ami elvileg tövestül kitépi a szőrt. Kicsit fáj, de elméletileg nem nő olyan gyorsan vissza, mintha borotválnád.

Nekem nem jött be. Utána mindig bőr alá nőtt vissza a szőröm, és kipattogtam tőle. Pedig nekem még szerencsés a bőröm, de a barátnőmnek valami borzalmasan nézett ki a lába tőle. Most már állítólag vannak rá krémek, meg valami dörzsi, amivel maszírozni tudod a lábad, hogy ne bőr alá nőjjön vissza a szőr, de nekem nem volt kedvem minden este maszírozgatni a lábam.

2013. jan. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de mégis valamilyen krém az? ..leírnátok még azt,hogy mégis hogyan kell használni, lehet azt intim területen is?
2013. jan. 16. 18:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Kitépi a szőrszálakat gyökerestől-igen fáj, de az eredmény jobb és tartósabb mint ha borotválnád. Kb fél hónap mire újból elkezd nőlni, bökni..
2013. jan. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]

ilyen

de vigyázz vele mert egyszer házibuliban haverom részegen le akarta epilálni a farkát, és véletlen bedarálta a fitymáját. 1 hétig sírva pisált xD

2013. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
ez egy olyan dolog ami kimossa a füledből a kecskéket ára: 1000000
2013. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez egy kis elektromos gépecske. Olyasmi, mint egy hajnyíró, csak mégse az.


Kérdező, te hány éves vagy, és hol borotválod magad?

2013. jan. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az eddigi válaszokat :)


egy hónap múlva már 16 leszek és lábamon,hónaljam ezen a két helyen már kb 2 éve borotválom ..és most illetve pár napja kezdtem el intim területen is .. Ja igen és a szám körül is átszoktam menni borotvával de mondják,hogy az úgy nem jó

2013. jan. 17. 00:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem, az úgy tényleg nem jó, erősebb lesz tőle(nem próbáltam, de logikusnak tűnik, és jobb azt nem tudni, úgy van-e). Helyette inkább szőkítsd/szőkíttesd vagy gyantázd/gyantáztasd.

Az epilátor, mint már írták egy kis gép, ami kitépkedi a szőrszálaidat. Ez elég fájdalmas tud lenni, szóval én max a lábadon és a karodon ajánlom(ha ott is akarsz szőrteleníteni). Előnye, hogy nem nő olyan hamar vissza, és akkor is ritkásabban (ha sokáig nem csinálsz vele semmit nyilván megint ugyanolyan lesz). Kb. 1-3 hetente kell megismételni az epilálást függ attól, hogy mennyire gyorsan nő a szőröd, és hogy mennyire zavar(ez vékonyabb hatású, mintha borotválnád, nem látszik annyira, még ha hosszabb sem, és mint már írtam ritkább). Nekem úgy van, hogy ha tényleg sima lábat szeretnék, akkor hetente megcsinálom(akkor nem is olyan hosszadalmas, macerás, gyorsabban megvan), de egyébként ilyenkor, nehezebben veszem rá magam, mondván, hogy úgyse látja senki(aztán minden tesi előtt rájövök, hogy ,ja de...), két hetente szoktam, és az is simán az elmegy kategóriába tartozik(és gyorsan nő a szőröm). Hátránya, hogy az eredmény a második epilálástól kezdve sosem olyan mint a frissen borotvált, hogy teljesen sima a lábad. (Olyan sikamlós, vagy milyen:D) Viszont nem is lesz egyre rosszabb, szerintem tökéletesen megfelelő. A másik, hogy fájdalmas, főleg először, amikor tele van még a lábad szőrszálakkal. Az emberfüggő(és szerintem hozzáállás kérdése is), hogy ki mennyire bírja. Anyukám feladta néhány próbálkozás után, én másfél éve kb. csak azt használom. Összeszorítod egy kicsit a fogad, és már kész is. Meg lehet szokni. Főleg ha rá tudod venni magad a rendszeres használatra. Én most szombaton csináltam meg, ha ezen a hátvégén is rá tudom magam venni, kb. negyed óra lesz az egész, és nem fog fájni. Egyébként még ez is, hogy hosszabb ideig tart mint a borotválás, de szerintem akkor is megéri.

És kicsit csapongok már, de úgy kell használni, hogy bekapcsolod, és lentről felfelé húzkodod a lábadon. Ha először csinálod érdemes a lábszárad közepénél, a sípcsontodtól kicsit kifelé elkezdeni. Ott vagy talán a legkevésbé érzékeny. De ezt is próbálgatással tudod kitapasztalni.

2013. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Intim helyeken nem ajánlom, mert nagyon fáj.

És elég drága is, 10.000 Ft-tól felfelé. És lehet, hogy ritkábban kell csinálni, mint a borotvával, de a már fent említett bőr alá növés miatt soha nem is olyan szép a lábad tőle. Nekem nem jött be. Szerintem próbáld ki, ha van valami barátnődnek, aztán ha neked nem érzékeny a bőröd, akkor érdemes egyet venni. De amúgy nem, mert tényleg elég sokba kerül.

Az arc borotválást meg felejtsd el, mert 40 éves korodra már borotválkozhatsz minden nap, és borostás leszel, mint egy férfi. Gondolom azért nem olyan sok, szedd ki csipesszel, vagy menj el kozmetikushoz, egy csíkot elég olcsón legyantáznak.

2013. jan. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!