Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A szívemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A szívemre hallgassak vagy az eszemre? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe szerelmes vagyok..tényleg szeretem. Már 3 hónapja van köztünk valami..ő kezdeményezett. Először nézett engem, irogattunk egymásnak fészen. Aztán hirtelen lépett és elkezdett felém közeledni. Ölelgettük egymást, simogatott, egyszer majdnem megcsókolt. Csak én nem akartam. Belészerettem. Ugy tűnt hogy csak szórakozunk egymással. Egy csomóan mondták nekem, hogy ne dőljek be neki mert szerintük csak szórakozik. Téliszünetben összevesztünk..sértegettük egymást, én írtam neki, hogy csak szórakoztam vele, erre ő írta hogy ő szórakozott..3 nap múlva írta hogy ne haragudjak rá, nem gondolta komolyan amit mondott, és hogy szeret engem..azóta (kb. fél hónapja) írja hogy ő tényleg szeret, nem szórakozik, összetöröm a szívét adjak neki még egy esélyt és kezdjük előröl ami történt köztünk..nem tudom hányszor írta le hogy szeret..sokszor. Meg suliban is kérdezte hog miért vagyok ilyen vele, hiszen tudom hogy szeret engem. De állítólag még régebben ilyesmit ( nem ugyanezeket) irt valaki másnak..igaz akkor még nem ismertük egymást..nem tudom mit csináljak. Adjak neki egy esélyt?

14/L



2013. jan. 19. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
egy esélyt megérdemel, ha ennyire erőlködik, de csak óvatosan!
2013. jan. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szivedre semmiképp, és az eszedre sem hacsak nem azt mondja hogy tanulj.
2013. jan. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémáid 14 évesen ...
2013. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kis lukacskádra hallgass
2013. jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy esélyt megérdemel. Ha te írtad előbb, hogy szórakoztál, lehet, hogy csak vissza akart ezzel vágni s valójában ő nem is szórakozott veled. Nem tudhatod.

De bárhogy is döntesz, légy elővigyázatos!

2013. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szpirit ***** válasza:
Adj neki esélyt, bár lehet hogy csak fellángolás. A feszekedést illetően minden kapcsalatban van.
2013. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!