Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utasított vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasított vissza?

Figyelt kérdés

Egy fiú osztálytársam (16) megtudta egy jóakarómtól, hogy tetszik nekem, és eléggé bebeszélte magának, h belé is estem. Megkért rá, hogy hagyjam békén és ne kövessem!!! (soha nem tettem ilyet)

beszélni akartam róla 1 év után, és letagadta, hogy ilyeneket mondott! és zavarban volt. Mi a véleményetek róla?



2013. jan. 19. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kellemetlen volt neki,ezért tagadott.
2013. jan. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát az a beszélgetés is elég kellemetlen volt..és én nem értem, miért??
2013. jan. 19. 21:27
 3/12 A kérdező kommentje:
pontosítok: nem miért tagadta le, az érdekelne, miért kellett neki visszautasítani, ha nem is kezdeményeztem.
2013. jan. 19. 21:28
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert lehet,hogy volt barátnője és ezzel neki akart bizonyítani.
2013. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem volt, és most sincs. sőt, mióta beszéltem vele, és szent a béke, nagyon jóban vagyunk. (na, nem úgy...)
2013. jan. 19. 21:30
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg a haverjai is behülyíthették.
2013. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mert 15-16 éves volt? Én akkoriban igazán érdeklődtem már a szexualitás iránt, de mégis tapasztalatlan srácként, h a rákba fejeztem volna ki magam. Pláne, h kíváncsiságom kielégítésére egy lány kamasz érzelmi világain kellet átküszködjem magam miközben a sajátjaimat sem értettem. Jah és még bukásra állva agolból, a faszom, inkább takarodj és hagyjál békén... (Érted már? esetleg még közbejátszik az is, h egy kicsit WoWozna, Cs-zne, CoD-olna, meg mittomén.)


Egy évre rá: volt ilyen? Upsz, lehet én ittam sok sört de nem emléxem, meg tudod akkoriban sokszor kivertem... (Mégis milyen magyarázatot vársz, lehet közben ő is rájött, h teljesült volna a kívánalma, csak nem tudott hogy reagálni...)

2013. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azért szeretném, ha tudnám az okot, mert most jóban vagyunk. és én szeretnék barátkozni vele, de nem akarom, hogy megint azt gondolja, kezdeményezni akarok. nem tennék ilyet, ilyen hülye nem vagyok.
2013. jan. 19. 21:42
 9/12 anonim ***** válasza:

Jesszus úr isten, most meg máris jóban vagytok???? De azért itt megkérdezed, h mi a baj? Meg mi miért volt?


Nah érted már, ezért zavarodnak össze az elve elvileg később érő srácok. És próbáljanak megérteni, meg úgy reagálni ahogyan az neked abban a szent minutumban éppen megfelel. Én hülyét kaptam akkoriban az osztálytársaimtól! Még szerencse, h lakóhelyemen és korábbi sulikból is még 2 társaság vett körbe ahova eljárhattam. Ezért házi nyuszira pláne suliban sose kellett lőni. Mert ez után a következő kérdésed az lesz, h az osztálytársak majd mit fognak szólni???

2013. jan. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem, dehogy :) a "máris jóban vagytok"-ot egy kicsit nem értem, előtte jóban voltunk, 1 évig nem beszéltem vele, karácsonykor azt mondtam, megbocsátok neki, erre ő megint elkezdett haverkodni, és ennek én is örülök. csak nem értem a miérteket :)
2013. jan. 19. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!