Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy "nagyonjó sexpartner"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "nagyonjó sexpartner" értékelésű prostinál mennyi egy szüzesség elvétel?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát fél óra olyan 10-ezer körül van.
2013. jan. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azt mondod,hogy nem vagy szűz csak nagyon béna
2013. jan. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Erre ne keressél nagyon drágát úgyis hamar ellövöd, és tanulni sem fogsz semmit.
2013. jan. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha olyanra gondolsz akihez házhoz kell menni akkor azok 10 ezer körüli órabérben dolgoznak. környéktől és a nő kinézetétől függ az ár persze. kérhetsz fél órát is az olcsóbb, de azért inkább az 1 óra :)
2013. jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy is gyorsan végezni fogsz, fél óra elég lesz.
2013. jan. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapáras szerintem.Hisz ugyanannyit kell csinálnod mintha már dugtál volna, akkor is megszünsz a szüzi mivoltodban.

De gonolom lehet hogy van ilyen oktató training terve, miszerint elmagyarázza hogy a faszod hugyozáson kívül voltaképp másra is jó, meg ne a fülkagylójába célozd bele, hanem a lába közébe kell, de a feneke is ideális. Ezért természetesen a hülyébbek fizetnek felérat is nyilván,az úgy dukál.

Én simán mennék egy dugóra, és szüzként azt csinálnám, amit kell, annyira egyértelmű. Alapáras nomrál szex és kész, meg fizetsz neki ,hogy nyalja be a farkad. Garntáltan nem maradsz szűz. Én sem mutatkoznék be neki egyébként,hogy na megjött a szüzköcsög.

2013. jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, legalább itt csak egyszer kel fizetni....
2013. jan. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!