Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok olyan nőt aki még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan nőt aki még tud szeretni és tudja szeretni a férfiakat?

Figyelt kérdés

Egy olyan nőre vágyom aki tényleg szeret és kényeztetne minden téren..szeretetével stb..:D

Hol van ilyen?Van még manapság ilyen nő?


26/F


2013. jan. 21. 14:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
76%
Van, de egy ilyen nőnek magasak az elvárásai mivel sok férfi közül válogathat. Az a kérdés, hogy te megfelelsz ezeknek.
2013. jan. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Így általánosságban, nincs ilyen nő vagy pont minden nő ilyen. A hozzád valót kell megtalálni.
2013. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Sok ilyen nő van.A kapcsolatok útvesztőjében mindkét nem tagjait érik csalódások.A lényeg,hogy nem szabad megmaradni egy rossz kapcsolatban,hanem keresni kell tovább az igazi párt.
2013. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
25%
Csatlakozom az egyeskéhez, no meg arról se feledkezzünk meg, hogy ilyen nő, aki önmagadéárt és nem a pénztárcádért szeret(főleg a mai világban) felér egy lott5-össel a pasik szerint.
2013. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nekem olyan nő kell aki körbe vesz a szeretetével és ő is fogadni tudja ezt.Hiányzik hogy átöleljen vagy én átölelhessen este lefeskvés elött vagy bármikor és egy olyan aki rendes hozzám.Nem luxus nőkről beszélek akik elérhetetlenek,persze ne nézzen ki rosszul és tetszen nekem de belsőleg is legyen rendben és lehessen szeretni és ő is szeressen..ilyenre vágyom.Van ilyen még manapság?
2013. jan. 21. 14:44
 6/29 anonim ***** válasza:
77%
Aztán van olyan pasi is, aki talál ilyen nőt-de elveszti.Aztán fogja a fejét mekkora balfék volt, és egy életen keresztűl keresi, de nem találja.
2013. jan. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

5


Az ilyenekből általában az embernek életében ha 1-2-vel találkozik-sokat mondok. Legyen az nő/férfi.


Én eddig max. de tényleg maximum 2 db-ról hallottam úgy átlagban egy emberi élet folyamán.

2013. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

ma 14:45


Nekem sajnos még soha nem volt ilyen.Ha lenne én lennéka világ legboldogabb embere és soha nem engedném el.Rájöttem hogy eddig valójában egy barátnőm sem szeretett igazán.Ha kifognék egy ilyen nőt,akkor sírig hoznám magammal.Ugyanis aki ilyen rossza kapcsolatokba bonyolódott és nem megfelelő partnerekkel,annak egy ilyen nő egy kincs.Pl nekem.

2013. jan. 21. 14:47
 9/29 anonim ***** válasza:
95%
Ugyan már, ezrével rohangálnak a normális, átlagos kinézetű, egészséges lelkű, szeretet adni és elfogadni tudő nők az országban... Én is ilyen vagyok, a barátnőim is mind ilyenek, a távoli ismerősök közt is akad pár tucat. Nem akkora szám, egyszerűen aki épp nem talált még párt, annak egyszerűbb ezen rinyálni.
2013. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%

"Ha lenne én lennéka világ legboldogabb embere és soha nem engedném el."


Minden pasi ezt mondja, és való igaz, hogy az ilyen nőktől nem a pasik lépnek, hanem a nők, mert az adott pasik oly jellem gyengén viselkednek, hogy nem marad más választása a nőnek-mint lépni, és otthagyni a férfit.

2013. jan. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!