Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » úgy érzem hogy senkivel sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

úgy érzem hogy senkivel sem fogok tudni összejönni?

Figyelt kérdés

sziasztok! neten beszélgettem egy sráccal nagyon rendes, érdekéődő volt mondta hogy tetszem neki, olyan képeket is lájkolt ami hasonlít a valóságra de ő sem teljesen olyan volt mint a képeken. Sok fiú hív netről de kevésre megyek el élőben nem nagyon vesznek észre.. majdnem egy órát foglalkoztam a külsőmmel hogy csinos és szép legyek, nem szoktam annak látni magam de most komolyan beleálltam a tükörbe és büszke voltam magamra (nem néztem ki pcsásan, és a srác is mondta hogy nem szereti a cicababákat).. próbáltam nem távolságtartó lenni, közel sétáltam próbáltam ránézni, kedves lenni úgy éreztem hogy ő is jól érezte magát.. de nem keresett.. ez 5 napja volt.. teljesen le vagyok törve hogy egy átlagos fiút sem tudtam megfogni.. és nem merek következő talikra elmenni, mert félek hogy megint ez lesz..

ja barátom sem volt.. lányok vkivel történt hasonló?

kort is írjatok!

16l


2013. jan. 22. 06:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Hát én a másik nembe tartozom, de azért gondolom érdekel, hogy én mit gondolok erről az egészről.


Nagyon gyakori és sajnos párszor meg fog történni veled, -velem is megtörtént már nagyon sokszor-, hogy valaki csak azért találkozik veled, hogy mást idegesítsen, vagy elmondhassa magáról, hogy lekoppintott egy tök jó valakit (dicsekedhessen, nem akar semmit, csak unatkozik vagy a franc tudja). Képzeld el, elég sok ember ilyen "gonosz".


Nem feltétlenül azért nem keresnek, vagy utasítanak el, mert nem vagy dögös.


Velem képzeld el történt egy olyan dolog, hogy elég közel kerültem egy csajhoz, és csak azért kellettem neki, hogy elmondhassa, hogy "jól elvoltunk". Én is lestem egyet.


Előfordult még az is, hogy csak azért voltak velem, hogy valaki féltékennyé tegyenek, 2 hét után meg kidobott.


Aztán volt több olyan csajszi is, aki nem járt velem, de velem lógott, hogy a másik pasit idegesítse.


Attól még, hogy valaki dögös/jóképű, az még nem jelenti azt, hogy nem játszhatnak az érzéseivel, vagy kosarazhatják ki őket. Sőt, valaki direkt erre megy, hogy apám nem volt nekem elég jó, csak azért hogy elmondhassa a "ki ez nekem" szöveget.


20/F

2013. jan. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ráadásul egyszer beszélgettünk azóta de én írtam rá és kérdeztem hogy mit gondolt erről és mondta hogy jól érezte magát, de nem is mondott semmit hogy akar-e újra.. nem nagyon csajozik és látszott hogy félénkebb volt...

áll. azt nézem mikor van fenn chaten nagyon zavar hogy fenn van de gyerekes lenne törölni, de bánt hogy nem beszéljük meg hogy mi legyen.

egyik bnőm azt mondja hogy 18 éves létére lehetne annyira bátor hogy megkérdezi ha nem akk nem is érdemel meg, vki azt mondja hogy miért nem írok rá én mégegyszer és hívom el vhova..de az túl nyomulós..

komolyan nemtom mit csináljak..

meg azon gondolkodom ha írnék neki akkor lehet h lehetne még vmi, de arra is gondolok hogy ő nem érezte magát elég jól ahhoz és milyen gáz lenne ha én futnék utána..

2013. jan. 22. 07:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Két dolgot mondok csak.

Egy, nem a te dolgod gürizni.


Kettő, ha már valami iránt ambivalens ( jó is , meg rossz is) érzéseid vannak, azt tapasztalatból mondom, inkább hagyd.


Illetve még csak annyit szeretnék neked mondani, hogy aki nem vonzó/csúnya, az tudja magáról.


Az írásodból pedig azt szűröm le, hogy te csak önbizalom hiányos vagy, ez az eset meg jól a padlóra küldött.

Azt ne hidd, hogy más nem szokott padlóra esni. Akkorákat koppantam, hogy belegondolni is rossz. De aztán tudatosult bennem, hogy minél lentebb vagyok, annál élvezetesebb feltörni megint. Úgy sem fogsz a padlón maradni, kihevered.


Jönni fog egy nagyon jó pasi, aki helyre vágja az önbizalmadat és utána már sokkal könnyebben fogod kezelni ezeket a dolgokat.


Srác meg csak bunkó. Én is félénk voltam az elején, de ha szarul is mentek a dolgok, azért legalább facen ráírtam, hogy mi újság. Pedig akkor még nagyon kis félénk zöldfülű voltam.


Nehogy már leragadj egy ilyen, már elnézést szerencsétlennél, aki miatt már most szarul érzed magad.

Hidd el nekem, jönni fog egy rendes, jófej pasi akit majd megismersz, helyrerázódsz. Önbizalmad is megnő, mert utána úgy leszel vele, hogy ha egy ilyen jó pasinak kellettél, akkor a többi jó pasi is biztos vonzódik hozzád, önbizalom megnő, sokkal könnyebben fogod magad ilyeneket túl tenni.

2013. jan. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem is hagyd a francba. hidd el, ha akart volna írni, már írt volna, de ezek szerint valami miatt nem akar, szóval ne erőltesd. ha meg csak félénk, akkor adj még neki egy kis időt, mielőtt elkönyveled ezt egy halott ügynek,hátha még ír. de ha nem, akkor te se írj, hidd el, ennél jobbat érdemelsz.:) 19/L
2013. jan. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Melyik megyében laksz?
2013. jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek mentek a zöld kezek..:) azért jó érzés hogy más is volt ilyen szituban mármint senkinek sem kívánom ezt csak értitek.. most úgy érzem hogy Ő kell nekem, más jobb nem lesz mást külsőre olyannak nem tudok elképzelni stb..

miért fontos hogy melyik megye?

2013. jan. 22. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!