Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, hogy rühellem a b*nkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bino kérdése:

Gáz, hogy rühellem a b*nkó páwa fiúkat? (tisztelet annak aki nem b*nkó)

Figyelt kérdés

Kezdek arra felé hajlani ,hogy nem létezik a páwa és a papucs közötti, aki nem b*nkó és nem kell folyton irányítani..

(Lány vagyok.)


2013. jan. 22. 17:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Attól hogy te csak ezzel a két véglettel találkoztál, nem azt jelenti ne lenne rengeteg kettő közötti srác, aki papucs, általában alapból nem mer kezdeményezni a csajokkal (amit általában elvárnak a nők, ugye) Aki meg "Páwa" arról többnyire hamar kiderül, másfelől vannak nők akiknek tényleg a bunkó srácok tetszenek, de nem kell bunkónak lenni ahhoz hogy legyen valakinek barátnője, viszont igen, a papucsság az amit szinte minden nő utál egy férfiben, elvégre mégis csak a férfi az erősebb nem, (legalábbis ami az emberi faj "behatározását" jelenti) és fontos hogy legyen "tartása" és ez a legkevésbé sem azonos a bunkóssággal, és biztos sok ilyen is van, csak te ilyenekbe pont nem botlottál bele.
2013. jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Alapvetően de. De nem a te korodban. Ilyen 14-17ig nem fogsz normális embört találni magad mellé.
2013. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez már megfelelne? [link]
2013. jan. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is rühellem a páwa fiúkat, pedig minden sztereotípia szerint utánuk kéne nyargalnom. Szőrtelenebbek, mint én...
2013. jan. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!