Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti sem szeretitek az ismerkedő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti sem szeretitek az ismerkedős részt kiszámíthatatlansága, a sokszori tisztelet hiánya miatt? 19F

Figyelt kérdés

Tapasztalataim szerint ez a "legveszélyesebb" és egyben legkiszámíthatatlanabb, legrosszabb rész. Nincs rosszabb dolog mint a kiszámíthatatlanság. Arról nem is beszélve hogy az esetek többségében nincs is meg az egymás iránti tisztelet, sokszor tapasztaltam azt lánytól hogy barátnőjével beszélt a "randinkon" több mint fél órán át, majd miutan letett közölte hogy mennie kell, s azóta semmi. (Vagy megemlíthetném még a becsmérléseket, lenézéseket, illetve a nagyképű eseteket is, de fenyegetéseket is kaptam mar randi alatt de öt azonnal ott is hagytam)


Gyűlölök ismerkedni a velem egykorú lányokkal, mert tapasztalataim szerint túlnyomó részük alkalmatlan komoly kapcsolatra és nincs bennük tisztelet. Természetesen valahogy el kell kezdeni ismerkedni, de szó sincs "élvezetes vadászatról" vagy "nehéz prédáról" a valóságban. (Pedig jó lenne, ha így lenne mert ez még tetszene is) Egy csomó lány nem is értékeli ha elhívták öt, de nem észleltem azt is hogy visszaél a helyzettel! Szerintem sokkal jobb ha mar kialakult egy kapcsolat és megszilárdult a helyzet, kialakult a bizalom mint ez az átmeneti időszak.


Ti mit gondoltok erről?


2012. jún. 14. 07:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Majd ha lesz egy komoly kapcsolatod hosszú ideje, akkor vissza fogod sírni az ismerkedős részt.:) Nem azért, mert rossz egy kapcsolat, hanem mert hiányzik az ismerkedés.

Én 19/L vagyok. 2 éve van barátom,akivel mióta együtt vagyok,nem ismerkedem más pasikkal. Nagyon szeretem,így nem probléma,de azért bennem van az is,hogy milyen jó lenne,mint az elején,mikor izgultam randi előtt,meg randin,stb.:)

Szerintem ez a legjobb része. Az ismerkedés. A randi. Az izzó levegő. A várva várt első csók. Stb.

Bár én lány vagyok, nem srác, nem tudom, ők hogy vannak ezzel, de a legtöbb lány számára szerintem elég fontos rész, és kihagyhatatlan egy tinilány életéből.:)

Véleményem szerint rossz lányokat fogsz ki. Keress más stílusú lányokat. Amiket te mondasz, azok tényleg nagy bunkóságok, és rengeteg csaj van, akik így gondolják. Keresd meg őket.

Amúgy a látszat néha csal. Én egy "menő bunkó rosszfiúnak" ismertem meg a barátomat, de első randin máris megváltozott róla a véleményem, és bele is szerettem. Kiderült, hogy ő a legudvariasabb srác az összes közül, akiket ismertem. Csak jól kell választani. Előbb-utóbb úgyis találsz olyan lányt, aki szívesebben beszélget veled a randin, mint a barátnőjével telefonon.:)

2012. jún. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"Majd ha lesz egy komoly kapcsolatod hosszú ideje, akkor vissza fogod sírni az ismerkedős részt.:)"


Volt, 1 évig tartott, ez 1 éve volt. Két körömmel kapkodok egy újabb komoly kapcsolat után, ez az, amit visszasírok.


Amiket leírtál a randikról az nagyon szép és idealizált (már már mesebeli), de én nem ilyennek ismertem meg a valóságot. Ez nem "kellemes izgalom" hanem gyomorgörcs és rettegés hogy elbuksz, megaláznak, kihasználnak, átvernek, ebben nincs semmi kellemes. (Egyszerűen a velejárója egy kapcsolatnak)


Persze értem hogy mire gondolsz, "izzik a levegö" és "lepkézés", de a tapasztalatbeli pofonok térítettek észhez.


Amikről te is, "rendes lányok", nagyon szép és jó dolog, csak én még életemben egyszer találtam ilyen nőt, az volt a volt párom. A többi lány vagy semleges volt, vagy érzelmi hulladél, gonosz öntelt p.csa.


Persze az is igaz amit leírtál, hogy egy idő után unalmas lehet egy hosszú kapcsolat, de még mindig jobb hogy magad mellett tudhatsz valakit, mint hogy szorong hogy hónapokra, fél éve, 1 évre egyedül maradsz.

2012. jún. 14. 08:02
 3/7 páff.. ***** válasza:
énis kivagyok a korosztályom beli csajoktól, önbizalom hiányukat meg stb.t az "arcoskodással leplezni probalják és nagyon nem látják át a szitukat, nem is tudnám már komolyan venni ôket, probald 22 töl felfele , kicsit a kezdés nehezebb, de ha látják h "ott vagy" legnagyobb sikerélmény következik:DD 19/f
2012. jún. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen az ismerkedős rész valóban nem könnyü de nem minden csaj ilyen, nekem soha nem jutott még eszembe hogy egy randi közepén fél orát csevegjek a barátnőmmel megmondom neki hogy majd visszahivom vagy valami, a tisztelet meg szerintem kijár főleg hogy még csak ismerkedsz a másikkal,az a baj hogy manapság tulságosan el vannak kanászodva és sokáig viselkednek gyerekként még akkor is ha már felnőttek. Ezt a gyerekes viselkedést akkor tudják befejezni ha végre az élet megtanitja őket addig meg csak szorakoznak :)
2012. jún. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszik, hogy ettől menők lesznek, hogyha bunkó módon viselkednek az első randin. Amikor ilyen van, hogy fél órát telefonál akkor, amikor velem találkozik, olyankor általában én szoktam véget vetni a találkozónak. Fontos a közös érdeklődés, a közös tisztelet egymás fele. Ha már az első randin nincs meg, akkor mit várjak a kapcsolattól?
2012. jún. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is ugyanazt érzem, mint te!

Bár még csak egy kapcsolatom volt eddig, és mint később kiderült, nem is egészen volt az, de mégis jobb volt, mint ami most van, és előtte volt...

De én még valahogy nálad is szerencsétlenebb vagyok, egyszerűen a randiig nem jutok el. Ezért nekem csak azon kell görcsölnöm, hogy végre valahára összejöjjön egy!

Ajánlom még figyelmedbe rövidke élettörténetem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__30556..

2012. jún. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem itt a probléma nem feltétlen a csajokkal van.Azok alapján amiket írsz,nekem úgy jön le,hogy neked minden mindegy,csak legyen valaki melletted.Görcsösen keresgélni sem kifizetődő.

"Amiket leírtál a randikról az nagyon szép és idealizált (már már mesebeli), de én nem ilyennek ismertem meg a valóságot. Ez nem "kellemes izgalom" hanem gyomorgörcs és rettegés hogy elbuksz, megaláznak, kihasználnak, átvernek, ebben nincs semmi kellemes. (Egyszerűen a velejárója egy kapcsolatnak) "


Ha te így éled meg a randit,az már régen rossz.Képzeld csak el,mennyire lehetsz eközben vonzó,milyen lehet az első benyomás rólad?

"Egyszerűen a velejárója egy kapcsolatnak."Ez az állításod aggodalmat kelt,egyszerűen ez nincs így.Mintha teli lennél rossz beidegződésekkel,amiket negatív élmények alapján sulykoltál volna magadba.

1-2 éves kapcsolatok számomra még nagyon kezdetleges dolognak számítanak.Kb. 4 év,ami megfelel a "bemelegítésnek",aztán 5 évtől felfele kőkemény meló a szerelem,párkapcsolat.Mondom ezt úgy,hogy nyolc éve vagyok a barátnőmmel.Voltak rövidebb kapcsolataim is,de én a randit mindig is úgy éltem meg,mint az előttem szóló lány.

2012. jún. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!