Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 éves fiúk! Ha tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 éves fiúk! Ha tetszene egy lány és hívnátok bulizni, de az valamilyen ok miatt elutasítaná, ti azt a lányt onnantól kezdve békén is hagynátok?

Figyelt kérdés
Én 19 vagyok, és nemrég egy 20-25 éves srác hívott bulizni, de a barátnőim miatt nem tudtam menni, így visszautasítottam. Az igazság, hogy nagyon meglepődtem amikor megkérdezte, mert tetszik a srác, de hirtelen csak dadogtam össze-vissza olyan zavarban voltam. Nem szeretném, hogy azt higgye elutasítottam...
2013. jan. 23. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én igen. 23
2013. jan. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak?
2013. jan. 23. 15:27
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is. Ilyen helyzetben ez 99%-ban kamu szöveg szokott lenni, és azt jelenti, h nem tetszik a lánynak a fiú. Ha mégis tetszik, akkor hívd el te vhova!
2013. jan. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én ilyennel sosem kamuznék =( Meg szülinapi bulim volt és nem hagyhattam ott mindent mert ő át akart menni máshova...

Ha minden igaz jövőhétvégén megint összefuthatok vele, de szemezésen meg max köszönésen kívül aligha merek mást tenni... főleg egy ennyivel idősebb srácnál.

2013. jan. 23. 15:34
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazából bejelöltem facebook-on és vissza is jelölt, de ez olyan dedósnak hangzik... neten nem akarok ráírni...
2013. jan. 23. 15:35
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem mindig érhet rá egy lány, ha neki épp bulizni van kedve. Én biztos megpróbálnám másodszor, ha akkor is elutasítana, átgondolnám.


Egyáltalán nem lenne dedós ráírni vagy beszélni vele. Egyszerűen megkérdezheted ha összefutsz vele: jó volt a múltkori buli? Lehet, hogy azt hiszi, le akarod koptatni, de ha ráírsz valami ürüggyel, tudni fogja, hogy érdekled. Ha annyira tetszik, buta lennél elszalasztani.

2013. jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha ezt elmondtad neki, hogy bulid volt már előre megbeszélten, akkor ha intelligens, nem fogja azt mondani, hogy na akkor isten áldjon - ha valóban akar valamit. Nem beszéltétek meg, hogy másik alkalommal lenne jó és majd akkor találkozzatok?


Engem amikor randira hívott a barátom, nem egyszer mondtam neki, hogy most nem jó, későbbi időpontot keressünk. De nem adta fel, aztán egyszer csak nagy hirtelen beleegyeztem mikor mondott egy időpontot, mondom jól van mehetünk! Meg is örült neki. :D

2013. jan. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Meg szülinapi bulim volt és nem hagyhattam ott mindent mert ő át akart menni máshova..."


ezt megmondod neki, és hogy máskor szívesen elmennél. probléma megoldvA

2013. jan. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem beszéltünk meg másikat, csak annyit mondtam, hogy most nem tudok, meg hogy én most nem szeretnék elmenni máshova stb. Utána rögtön mentek is el... azóta tanácstalan vagyok. Egy közös barátunknak elmondtam valamelyik nap, hogy tetszik a srác és hogy hívtak volna bulizni, mire elmondta, hogy szerinte jó nagy hülye vagyok, hogy nem mentem, meg, hogy már jó pár éve nincs barátnője se. Ő mondta még, hogy jövőhéten valószínűleg megint megy oda ahol a szülinapi bulim volt és ha akarok menjek el és majd lesz valami.
2013. jan. 23. 16:15
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha tényleg úgy jön le, hogy lenéző a stílus, akkor igen, békén is hagyjuk.


De ha adsz utalást, hogy azért szívesen találkoznál vele, akkor nem.

2013. jan. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!