Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 éves fiúk! Ha tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 éves fiúk! Ha tetszene egy lány és hívnátok bulizni, de az valamilyen ok miatt elutasítaná, ti azt a lányt onnantól kezdve békén is hagynátok?

Figyelt kérdés
Én 19 vagyok, és nemrég egy 20-25 éves srác hívott bulizni, de a barátnőim miatt nem tudtam menni, így visszautasítottam. Az igazság, hogy nagyon meglepődtem amikor megkérdezte, mert tetszik a srác, de hirtelen csak dadogtam össze-vissza olyan zavarban voltam. Nem szeretném, hogy azt higgye elutasítottam...
2013. jan. 23. 15:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem lenézően mondtam...

Meg mondom bejelöltem facebook-on és gondolom annyit csak gondol, hogy ha le akartam volna koptatni akkor nem jelölöm be...

2013. jan. 23. 16:41
 12/13 anonim ***** válasza:

Általában a válaszból kiderül hogy azért nem jön el buliba mert nem akar vagy mert nem tud.

Pl az mondja hogy nem jön el mert fáradt, vagy mert más dolga van.

Na ekkor még azért megpróbálom máskor, de attól függ mennyire tetszik.

Az azért biztatóbb ha azt mondja hogy nem ér rá de hozzá teszi hogy majd jövő héten, vagy 2 hét múlva.

Ha azt mondja hogy később akkor abból nem lesz semmi. Nekem még igent nem mondtak de a nemleges válaszokat hallottam párszor.

2013. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Értem. :/

Szerintetek ha jövőhéten ismét összefutunk ott ahol a szülinapom volt, akkor lenne még arra esély, hogy esetleg érdeklem?


Most annyira rosszul érzem magam emiatt... tényleg nem akartam elutasítani, csak annyira bénán jött ki, hogy pont a szülinapi bulimon hívott...


Ha viszont igent mondok és elmegyek, akkor a barátnőm mérges lett volna, hogy mit képzelek, hogy csak úgy ott hagyom... Már attól is morgott ha felhoztam, hogy menjünk már megint hátha ott lesz a srác...

2013. jan. 23. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!