Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek írni neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác (25), akibe több, mint egy éve beleszerettem. 1,5 éve ismerem körülbelül, munka közben ismertem meg. Olyan, akiről 'álmodozok', ráadásul hívő is. Lemondtam róla, mert eljegyezte a barátnőjét. Viszont pár hete láttam, hogy Facebook-on levette a kapcsolatcímkét (eddig kint volt, hogy eljegyezte XY-t), és az összes közös képet letörölte (talán csak egy maradt).


Háromszor ráírtam, ebből kétszer 'normálisan' elbeszélgettünk. Mondta, hogy nyugodtan keressem, ha bármiben tud segíteni. Szükségem lenne most rá, a társaságára, szívem szerint felhívnám, hogy beszélni szeretnék vele, mert gáz van. Nem merem, mert attól tartok, hogy azt hiszi, nyomulok rá, és nem akarom rázúdítani a gondjaimat, nem akarom, hogy azt higgye, nem vagyok normális.


Mit tegyek?



2013. jan. 23. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Írj rá, mit árhat?
2013. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
árthat*
2013. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az, hogy elriasztom...
2013. jan. 23. 19:57
 4/11 anonim ***** válasza:
milyen hívő? illetve melyik felekezethez tartozik?
2013. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Római katolikus (én evangélikus)
2013. jan. 23. 19:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nagy hívő akkor tilos a 2.házasság szóval veszett fejsze nyele.
2013. jan. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

gyakorolja a vallását?


Márcsak azért mert a te hited ill. vallásod teljesen más alapon nyugszik mint az övé-már ha gyakorolja. HA nem gyakorolja, akkor felhívhatod. De ha igen, az gáz, mert sok vita lehet későbbiekben..

2013. jan. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6


Nem tilos.

2013. jan. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Gyakorolja a vallást, mint ahogy én is. Tényleg nem tilos a második házasság. Nem volt esküvő, csak eljegyzés...


Másik az, hogy szerintem nem érdeklem...

2013. jan. 23. 20:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Majd kiderül..
2013. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!