Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek írni neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác (25), akibe több, mint egy éve beleszerettem. 1,5 éve ismerem körülbelül, munka közben ismertem meg. Olyan, akiről 'álmodozok', ráadásul hívő is. Lemondtam róla, mert eljegyezte a barátnőjét. Viszont pár hete láttam, hogy Facebook-on levette a kapcsolatcímkét (eddig kint volt, hogy eljegyezte XY-t), és az összes közös képet letörölte (talán csak egy maradt).


Háromszor ráírtam, ebből kétszer 'normálisan' elbeszélgettünk. Mondta, hogy nyugodtan keressem, ha bármiben tud segíteni. Szükségem lenne most rá, a társaságára, szívem szerint felhívnám, hogy beszélni szeretnék vele, mert gáz van. Nem merem, mert attól tartok, hogy azt hiszi, nyomulok rá, és nem akarom rázúdítani a gondjaimat, nem akarom, hogy azt higgye, nem vagyok normális.


Mit tegyek?



2013. jan. 23. 19:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

írj rá

de ne hülyeséget és ne a gondjaiddal kezdj el traktálni egy másik embert ha akarsz tőle valamit, hanem írd meg, hogy mit akarsz tőle. ez egy aranyszabály


másrészt pedig ne csak magadra gondolj! ha most ment át egy komoly szakításon, szerinted érdekli a hülyeséged, a bajod?? biztosan nem!

és valószínűleg készen sem áll egy ilyen után egy kapcsolatra

de írj rá, hogy beszélgessetek személyesen


viszont amiért ennyire önző vagy csak magadra gondolsz, keverj le magadnak egy nagy pofont helyettem is

2013. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!