Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerelem? Nagyon bírom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem? Nagyon bírom az egyik barátomat, sokat gondolok rá, volt, hogy egész nap rajta járt az eszem.

Figyelt kérdés
Nagyon bírom az egyik barátomat, sokat gondolok rá, volt, hogy egész nap rajta járt az eszem. Ő is jó fejnek tart és szerintem sejti is, hogy tetszik nekem. De nem akarom nyíltan tudtára adni mert félek, hogy mindent elrontok. De néha viszont haragszom is rá, nem tudom eldönteni, hogy szeretem vagy utálom. És zavar mikor más fiúkkal flörtöl. Próbáltam már elfelejteni az egészet, elég rideg voltam vele de nem bírtam sokáig. Tudom, ha össze is jönnénk nem tartana sokáig, de mégis szeretném. 15/f
2013. jan. 23. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szép a szerelem:DD
2013. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez szép??? Hát...
2013. jan. 23. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismered VV Cristofel-t?!
2013. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt én nem tartom embernek.
2013. jan. 23. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!