Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bizonyos hormontabletták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bizonyos hormontabletták szedésével el lehet érni, hogy egy férfinak melle nőjön, akkor a nőknél ez nem működne mellnövesztéshez?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
normális esetekben a férfiaknak a gyógyszer mellékhatásától nő a melle, nem pedig direkt erre szedik...remélem. amúgy a nőknek is megnőhet tőle
2013. jan. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
S megéri megzavard a tested hormonháztartását?Minek kell nagyobb mint amit a természet adott?Te tudod,a hormonkezelések megviselik a szervezetet,,,,
2013. jan. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerinted neki honnan lett melle? :D

[link]

Egyébként szerintem a nők szerintem alapból, rásegítés nélkül is növesztenek mellet. Az, hogy ki mekkorát, nagyon sok, elsősorban genetikai tényezőtől függ. Nem úgy megy, hogy ha valaki másfél adag hormont kap, akkor dinnye méretű cickói lesznek.

2013. jan. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy mikor ilyen átalakító műtéteket végeznek, férfiből nővé. Olyankor arra szedik, nem?
2013. jan. 23. 22:57
 5/9 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, eszembe nem jutna ezért gyógyszert szedni, csak kíváncsi vagyok:)
2013. jan. 23. 22:59
 6/9 anonim ***** válasza:
ja arra és elég rutyma dolog...
2013. jan. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak nem a szteroidokra gondolsz? Mert annak a teszto. a hormonja, tehát szépen szôrösödnél (gondolom nô vagy)

Ekkora marhát, istenem...! :)

2013. jan. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, a válaszod pont nem láttam! Ergo a marhás részt visszavonom.
2013. jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az átalakító műtéteknél inkább a testalkat és a hang kis mértékben történő változtatása miatt szedik. Sajnos a tinédzserkor vége után már nem igazán lehet a mellet nővekedésre serkenteni.
2013. jan. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!