Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hoppá, ez nem általánosítás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hoppá, ez nem általánosítás? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Miért mondják/írják mindig, hogy a fiúk a lányokról általánosítanak, amikor most posztolt egy csaj a facebookon egy egyértelműen általánosító marhaságot a férfiakról, idézem:


"LÁNYOK...a világon nagyjából 3 milliárd férfi létezik. ebből 450 millió a te korosztályod, ebből 200 milliónak kapcsolata van, a maradék 250 millióból 100 millió meleg, 25 millió transzi, és 25 millió str. a megmaradt 100 millióból 80 millió a világ egy nagyon távoli pontján él. a 20 millióból 5 millió kocka. a 15 millióból 9 millió nem tetszik neked. a 6 millióból 5 millió...nak nem tetszel. abból az 1 millióból 500 ezer nem jár semmilyen szórakozó helyre, és a maradék 500 ezerből 300 ezer nem akar komoly kapcsolatot. a maradék 200 ezerből 160 ezer nem üti meg a színvonaladat, a maradék 40 ezerből 35 ezernek te nem ütöd meg a színvonalát. a maradék 5 ezer közül 5 száz valami súlyos betegségben szenved. a 4500-ból 2 ezer sitten van. maradt 2500. Ebből 2399 beképzelt bunkó faragatlan . a maradék 101. Ebből 70 kábítószerezik, a megmaradtak száma 31. Ebből 20 rendszeresen lerészegedik minden hétvégén, és az első szembejövő lánnyal képes megcsalni bárkit. abból a 11-ből 5 mélységesen szerelmes egy lányba, valószínűleg reménytelenül. és a megmaradt 6-ból 5 teljesen antiszociális. tehát marad 1. SOK SIKERT A KERESÉSHEZ! "


Eleve, miért baj az, ha egy fiú pl nem akar szórakozóhelyre járni? Szép új világ?!



2013. jan. 24. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Intelligencia mentes kicsi pi*ák.
2013. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
ez csak egy kis tinis romantikus maszlag, h ne adja fel keresni azt az egy igazit, ne parázz
2013. jan. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

"Miért mondják/írják _mindig_ [...]"


Hoppá, ez nem általánosítás?

2013. jan. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ez egyébként egy nagyon régi vicc, csak átírva 'pasi' verzióra


(eredetileg azt 'bizonyította be', hogy ő egyedül dolgozik a világon)

2013. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Ez nagyon gyenge szöveg,el ne hidd. Én azon röhögtem h a 20 millióból 5 millió kocka. Azokkal nem lehet járni vagy mi? Meg azzal se, aki nem jár szórakozóhelyre?


Ja meg kétszer veszi ugyanazt: "15 millióból 9 millió nem tetszik neked" aztán "maradék 200 ezerből 160 ezer nem üti meg a színvonaladat", amikor már előtte kivette őket a számításból. Utána ugyanez fordítva is, ha a fiúnak nem tetszik a lány.

De felesleges kielemezni, mert ÚGY BAROMSÁG, AHOGY VAN.

2013. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem a nem jár szórakozóhelyre dolgot nem bántásként érti, hanem hogy hol máshol ismerkednek az emberek manapság (sajnos). nekem például volt egy srác, akivel már 3 éve tetszettünk egymásnak, de sosem szólított meg, de persze a buliban rögtön odajött, amikor egyszer találkoztunk (mivel én nem vagyok egy partyarc). ez van...
2013. jan. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Ez baromság! Attól, hogy PL valaki kocka, nem azt jelenti, hogy nem üti meg a színvonalat vagy hogy nem jár diszkóba.

( Pl haverom: egész nap kockul, de minden hétvégén be van rugva meg bulikba jár)

16/F

2013. jan. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
és ettől ő már potenciális dugópajtás minden tizenéves lánynak
2013. jan. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!