Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jelöl be egy olyan fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jelöl be egy olyan fiú ismerősnek, akinek van barátnője?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék,nem ismerjük egymást!! Én hallottam már róla,hogy helyes de szerintem Ő még nem is látott..:D Örültem is neki,de van barátnője..ezt mire véljem? vagy ez nem számít semmit? Tudom hogy kicsit túldramatizálom.:D

2013. jan. 24. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Istenem, csak bejelölt, nem a kezed kérte meg. Mit kell annyit kombinálni?
2013. jan. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy túlkombinálom ...

De nem vagyok pasi,nem érthetem...Én sem jelölök be olyanokat akiket nem ismerek

2013. jan. 24. 18:23
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem ellenben te csak egy hülye pic*a vagy.
2013. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mások meg ezt csinálják. Én személy szerint senkit nem jelölök vissza, akit nem ismerek és bejelöl, javaslom neked is ezt. Üzenetet úgy is tud írni, hogy nem jelöl be.
2013. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Uha 2. ismersz?:DDD Gratulálok az érett felfogásodhoz!:)
2013. jan. 24. 18:26
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem se jelöld vissza. Ettől érdekesebb is lehetsz neki, ha esetleg "nyomulni" szeretne,,,ezenkívül írhatsz neki egy rövid üzenetet, hogy ne haragudj, ismerjük egymást?? És erre biztosan válaszol, így ki is derül miért jelölt valójában! TAKTIKÁZZ!!!! Ő igaz pasi,,,de te meg CSAJ vagy,,,használd az eszed :)
2013. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon túlragozod a dolgot.Nézd,majd ha akar valamit Tőled,akkor jelezni fogja valószínűleg.Egyébként pedig nem tudom,a barátnő tud-e a srác ilyen dolgairól,de remélem,a fülébe jut,és akkor nem leszel Neki túl szimpatikus...khmm...
2013. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
pff én?:D nem kavarok vele,semmi. inkább ő érezze magát kellemetlenül,hogy nem a csajával foglalkozik...
2013. jan. 24. 19:02
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmet vallott, csak bejelölt nem? Nem is értem, hogy ez miért probléma. Ha nem akarod ismerősnek, nem jelölöd vissza, és kész...
2013. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
szerintem terhes vagy
2013. jan. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!