Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért ennyi a ribanc manapság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ennyi a ribanc manapság?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 21:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert erre van igény, mert a szülök elfelejtettek gyereket nevelni és a médiábol ez a mocsok ömlik, hogyha kerek a segge a lánynak akkor mindent megkap... és sajnos igaza van, mert tényleg ilyen a világ... Én rendes nőt keresek de egyre kevesebbet találok "szabadlábon" :)
2013. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Missi_Key ***** válasza:
35%

miért ennyi a nőcsábász manapság?


vagy mivan így már nem tetszik a kérdés?

jahh hogy egyenrangúként kéne kezelni a nőket, és elismerni h ők is sexelhetnek az élvezetért....nagyonnehéz lehet lemondani a kis zsarnoki szerepkörödről, de tudod mit, rá*asztál, mert kénytelen vagy beletörődni hogy már nincs olyan hogy a ha férfi csinálja jó ha nő ribi....

vagy tekints a ffit is ribinek, vagy fogadd el a nőtől is, vagy ha neked lételemed a kettős mérce akk költözz olyan országba ahol ez még divat...teszem azt észak kóreába :D se**fej

2013. jan. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

@Missi

Emancipunci vagy, vagy provokátor?

Vagy csak megjött?

2013. jan. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A válaszok között is vannak érdekesek. Mind a két nemnél rengeteg az egyedülálló, ja szépen hívva szingli. Na ennek az okát nem lehet tudni ill. mindenki másként magyarázza. Ezután mindenki megy a szexért így vagy úgy. Én is, bár nő vagyok. Nem hiszem az lennék.
2013. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Missi_Key ***** válasza:

mi van 13-as? fáj az igazság?...


amúgy nemnyert: troll vagyok :D

2013. jan. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ismerkedni próbálok, nem tűnt fel?


Nekem ez a csajozós szövegem.

2013. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Missi_Key ***** válasza:
hehe, és volt már valaha csajod ilyen szöveggel? :D
2013. jan. 31. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Fispán Géza válasza:
..meg azért mert több százezer embernek nincs munkája.
2013. jan. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Hajas Erzsébet válasza:
Miért? :D Miért ennyi a homi mostanában? Cuki fiúk hosszú hajjal, szűk fölsőben....
2013. febr. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Dirkham válasza:
hogy jó dolgunk legyen!!:DD főleg ha az okos és öntudatos kis fejecskéjükkel rájönnek, hogy ha hirdetik magukat azzal egy csomó időt és fáradtságot (meg sztem pénzt is) megspórolnak mind maguknak mind nekünk!!:DDD így könnyen és egyszerűen lesznek pasik akik kúrják őket naphosszat, pia, drog, könnyű lóvé(!!!) stb..meg milyen menő már, ugye-ugye:DD
2013. febr. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!