Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnéék egy igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnéék egy igazi lánybarátot szerezni, akivel lehetnének közös programjaink is?

Figyelt kérdés
Nem vagyok meleg, félreértés ne essék, nagyon is a lányokat szeretem, de most megvan az okom, hogy miért csak barátkozni akarok, egy a gond, minden lány azt hiszi, hogy rá akarok nyomulni, nem értem miért olyan hihetetlen dolog, ha valaki haverkodni, barátkozni szeretne egy lánnyal fiúként. Igazából már rég erre vágyom mélyen belül, egy ányra, akivel együtt hülyülhetek, akivel egymásnak tanácsokat adhatunk csajozában meg pasizásban és, akivel nincsenek kötöttségek, akivel jobban megtudnánk érteni kölcsönösen a másik nemet.

2013. jan. 24. 23:22
1 2
 11/11 anonim válasza:

velem is ez a probléma, csak lány vagyok és a fiúbarátok értik mindig félre, ha többet szeretnék velük találkozni meg időd tölteni :S

pedig tényleg jó lenne már egy ilyen, mert a lányokkal annyira nem jövök ki jól


a kérdésedre válaszolva ilyet nem lehet szándékosan elindítani, ki kell, hogy alakuljon;)

2013. febr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!