Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszeretni valakibe, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszeretni valakibe, csak fénykép alapján, a netről?

Figyelt kérdés
Lélektanilag érdekel,hogy lehetséges-e. Most zárjuk ki a csalók lehetőségét. Természetesen fényképek és beszélgetések alapján. Lehetséges? Mert velem ez történt,elvileg egy férfi szeretett meg így engem+vonzódik hozzám. Van ilyen?
2013. jan. 25. 01:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, bár utóbb csalódás is lehet belőle, ha mondjuk nem vagy olyan szép vagy érdekes, mint a neten tűnt neki.
2013. jan. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklödése felkelődhetett de ez még nem szerelem.
2013. jan. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Természetesen beleszerethet. Rengeteg ilyen esetet láttam. Fokozza a hatást, ha a dolog egy virtuális közösségben történik (pl. csetszoba, fórum), de csak privizés útján is gyakori. Természetesen a fénykép, a külső nagyon sokat számít itt is, mint a való életben. A férfiak többnyire nem a nő lelkébe szoktak beleszeretni. (A nők többsége sem)
2013. jan. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, én is így szerettem bele valakibe. :/
2013. jan. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Lehetséges, de ez általában nem igazi szerelem érzet csak annak tűnik (tapasztalat)
2013. jan. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

lehetseges bizony, en is igy jartam, es nem banom:)

viszont legy ovatos, sokkal nagyobb az eselye annak, hogy a hibak elkendozve maradnak, es tobbet kepzelsz bele a masikba. szerintem ez a platoi szerelem modern valtozata. azt hiszem erdemes mielobb szemelyesse tenni a kapcsolatot (akar csak barati formaban is) es igyekezni az objektivitas talajan maradni a szemelyes talalkozo soran (probald nem rozsaszin kodon keresztul nezni az illetot, es nyilvan neki is ezt javasolnam rolad, a kesobbi csalodasok elkerulese vegett)

2013. jan. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Bele hát... minél fiatalabb és kapcsolatra kiéhezettebb valaki.


Tinikoromban csak távolról figyelve a fiúkat vagy sztárokat fényképen látva már halálosan beléjükszerettem, később "elég" volt egy chat is ehhez.


Manapság már nagyon kevés lenne egy jó alak, helyes pofi, h rögtön ettől,szerelembe essek. Ráadásul ott a csapda, hogy mi van, ha jön valaki, aki még jobban tetszik neki.


Fiatal (vagy éretlen, tapasztalatlan, kapcsolatra/szexre kiéhezett) aki szerelembe esik a külső alapján.


Nincs ezzel baj, csak, ha létrejön a kapcsolat, akkor lássa meg majd a lényeget is, ami a tartós érzelmekhez szükséges.

2013. jan. 25. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kiegészítés még: Aki megtapasztalta az igazi szerelmet, ami csak részben alapul a külsőn, az többé nem fog "hasra esni" a külső adottságoktól, max felkelti az érdeklődését.


Azért sok sikert, talán éppen te vagy az, aki megmutatja neki a lényeget! Ne hagyjátok ki a személyes találkozót! :)

2013. jan. 25. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Velem is megtörtént, mondjuk előtte volt 1 találkozás és beszélgetés kb. 10 percig, csak aztán neten alakult tovább a dolog, először nagyon jó barátsággá, aztán kölcsönös szerelemmé.


Végül nagyon rosszul végződött az újbóli találkozásnál egy évvel az első találkozást követően, de nem emiatt, hanem egy másik körülmény közrejátszása miatt. (Meggyógyult egy súlyos betegségből, és ettől megváltozott a jelleme, mondhatni gerinctelen lett.)


Mindenre megvan az esély, de azért ha lehet, ajánlott mielőbb megoldani a személyes kapcsolatot. Mi is akartuk, csak nem lehetett. Talán ha lehetett volna előbb találkozni, minthogy meggyógyul, máshogy alakul a dolog. :)

2013. jan. 25. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

szia!

2 évvel ezelőtt volt nekem ilyen. bele szerettem egy fiúba.

( ő volt az persze,és nagyon helyes volt élőben is :D)

de csak plátói volt.. ez a hirtelen fellángolás:((

velem ez történt..

2013. jan. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!