Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszeretni valakibe, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszeretni valakibe, csak fénykép alapján, a netről?

Figyelt kérdés
Lélektanilag érdekel,hogy lehetséges-e. Most zárjuk ki a csalók lehetőségét. Természetesen fényképek és beszélgetések alapján. Lehetséges? Mert velem ez történt,elvileg egy férfi szeretett meg így engem+vonzódik hozzám. Van ilyen?
2013. jan. 25. 01:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

A mi kapcsolatunk a neten kezdődött, először 1-2 órát beszélgettünk, később éjszakákat is, majd áttértünk a telefonra, bár eleinte féltem. Aztán 4-5 hónap után találkoztunk. 15 voltam akkor, anyum nem tudott erről, de később elmondtam, és megengedte, hogy találkozzunk, akár itt nálunk is. Szóval rá 7 hónapra ismét találkoztunk, azóta rendszeres lett. Először barátok voltunk, sétáltunk, beszélgettünk, zenéltünk, és hát azt hiszem, most alakul a kapcsolat. :) 2 éve ismerjük egymást.

2013. jan. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is így szerettem bele valakibe. Már 5. éve vagyunk együtt. Ő a férjem. :)
2013. jan. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az első fiúmmal chat-en jöttem össze,képet nem láttam róla csak beszélgettünk.Úgy érzem beleszerettem találkoztunk de ki is ábrándultam,nem belé voltam szerelmes hanem egy képzelt emberbe aki nem ő volt.

Tanulva a hibáimból a második chat-es "szerelemnél" nem húztam sokáig a dolgot,nagyon gyorsan találkoztunk és nem ábrándoztam arról milyen lehet(az irások alapján itt is szerelmet éreztem)vele 12éve vagyok együtt.

Bele lehet szeretni valakibe csak kép,illetve beszélgetés alatt de a szerelem csak akkor működhet ha előben is minden stimmel.

2013. jan. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet! Így csak a külsőség tetszik, vagy vonzódsz iránta, de igazából nem az egész emberbe, hisz nem ismered --> nem szeretheted meg igazán CSAK fényképről.
2013. jan. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
28%

Chaten azt irta 84 kiló.

Aztán kiderült

letagadott 10 kilót és 94 volt.


Ez nemlett volna baj, mert a kövéreket szeretem, de hiába próbáltam tovább hizzlalni, 107 kilónál megállt s nem hizott tovább.


Ekkor dobtam.


Azóta tudom, nem azt kell kérdezni hogy hány kiló vagy hanem hogy meddig vagy képes továbbhizzni.

Mert hiába a kellemes csalódás hogy 10 kilóval több mint amit mondott ha 107 klilónál megáll és nincs tovább.

2013. jan. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó válaszoló nem tűnik komplettnek...
2013. jan. 26. 00:30
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem arra célzott, hogy sokszor a fénykép egész más, mint a valóság. Az ember a "legjobb" arcát mutatja ilyenkor, egy jó pillanatot magáról. Van, aki szándékosan egy régi képet tesz fel, mert mondjuk akkor még soványabb stb volt.

Nekem az egyik unokatesóm 8 évvel régebbi képpel társkeresőzött... hát ég és föld... nem tudom szegény fiúk, amikor odamentek mit szóltak...


Nekem is volt olyan esetem, hogy elküldte a képet a pasi magáról, viszonylag normálisan nézett ki, tetszett, amúgy chaten nagyon egy hullámhosszon voltunk. A telefonbeli hangja, stílusa is nagyon elbűvölő volt. A valóságban kiderült, hogy sztem vagy 5 évvel azelőtti kép volt... kopaszabb, kövérebb, őszebb... és elég durva is volt az illető, szóval belső tulajdonságok szempontjából is egy nagy csalódás volt az a találka...


Nagyon kiábrándító az ilyen (szándékosan a külsőről hazudni egy régi képpel)... szerintem már sokan csalódtak így. Erre volt célzás ez a fenti hozzászólás (sztem), nekem vicces volt, mert tudom, hogy mire gondol.

(Amúgy én is túlsúlyos vagyok, de értettem a viccet... :D)


Továbbra is azt mondom, hogy találkozzatok ott dől el minden! :)


Az én párom, szegénykém fényképen elég bénán nézett ki, telefonban is idegesített a hangja (most sem szeretem, ha csak a hangját hallom), és hát nem egy nagydumás pasi, aki a szövegével levesz a lábáról. Amikor találkoztunk viszont "egymásbasimultunk", alig vártam, hogy megérinthessem, megcsókolhassam, nagyon vonzott pedig szegénykém csont és bőr volt, nem egy szép látvány.


Hidd el a személyes találkozás a döntő, ott derül ki, hogy van-e igazi vonzalom vagy sem!! :)

2013. jan. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!