Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon feszült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon feszült vagyok, és félek is kicsit. (többi lent)

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és lány.A szüzességemet 14 évesen vesztettem el akaratom ellenére és most van egy barátom,akivel már két éve ismerjük egymást és egy éve járunk.Azt hiszem le akar feküdni felem,de én még félek egy kicsit...néha rémálmaim vannak még mindig...pszichológushoz is jártam...mit tegyek,hogy ne legyek feszült?Én is szeretnék vele együtt lenni,de nem megy...
2013. jan. 25. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mondd el neki, hogy mi történt, szerintem megfogja érteni és nagyon odafog rád figyelni. :) Legalábbis én azt tenném, és boldog lennék, ha egy ilyet elmondana a barátnőm és sajnálnám, de akkor is az egy plusz löket, hogy ilyet elmer mondani nekem :)... Aztán mondom én nagyon odafigyelnék, hogy minden jó legyen neked :)
2013. jan. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Magyarul megerőszakoltak?
2013. jan. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ. :)
2013. jan. 25. 15:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen beszéld ezt meg vele. Ha komoly a pasi és tényleg szeret téged, akkor figyelni fog rád és nem fog erőltetni semmit. Mindent a maga idejében.


Az ilyen traumákon nehéz túllenni, de ha segít neked akkor sikerülhet. :)

2013. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt mindenképpen meg kell beszélnetek, őszintén!

Ezen egyedül aligha fogsz tudni túllépni, viszont, ha elmondod, tud neked segíteni. Így már könnyebben tovább fogsz tudni lépni. Ha már 1 éve vár rád, feltételezhető, hogy tényleg szeret és azt szeretné, hogy neked jó legyen, ezért nem is siettette eddig. Ez esetben pedig szinte biztos, hogy melletted állna és segítene neked!

2013. jan. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak:igen,de ezt nem szeretem így kimondani...
2013. jan. 25. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!