Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek, van remény,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek, van remény, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

A lényegre térek, van egy lány, nekem tetszik, azaz ez már részemről több, de lényegtelen, régebben azt mondta legyünk barátok, de amikor már ugye letesz az ember mindenről akkor áll elő mindig ötletekkel, hogy akkor találkozzunk... én meg esendő és gyenge lélek vagyok, és rögtön belemegyek :S Mi a francot csináljak, én nem tudom kiverni a fejemből, ő meg nem hagyja magát kiverni a fejemből. Nekem ő kell, de ha fordítva nincs így, nem tudok mit tenni. Nem vagyok egy nagy Don Juan, nem is volt még eddig barátnőm (tudom... gáz) de őt nem tudom elfelejteni. Voltunk már erre arra itt ott sétálni, vagy hasonló. Nem túl sokszor, de voltunk, egyrészét ő kezdeményezte, egyrészt én, most úgy 1 órája ismét ő kérdezte.Így hogy felejtsem el? Mi tévő legyek? A pénzzel most ne gyertek ha lehet, mert egyikőnket se hatja meg, ő is elvan, én is megvagyok, diplomásak vagyunk, szoval nem a pénz miatt van.


23F


2013. jan. 26. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:

a pénz nem a diploma függvénye.

különben meg szerintem csak talonban tart.vagy nagyon bizonytalan.egyik jobb,mint a másik

2013. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát egyik jobb mint a másik.
2013. jan. 26. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!