Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haverkodás a párom tesójával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverkodás a párom tesójával - ti mennyire tolerálnátok?

Figyelt kérdés

Szóval spanolok a barátom bátyjával, mert tök jó arc, meg ő is bír engem, és tényleg csak haverkodunk, nagyon szeretem a barátom, meg a bátyjának is több éves kapcsolata van, csak dumálgatunk néha, meg segít nekem néha neten keresztül a háziban, de nem is szoktunk találkozni meg semmi.. Viszont nekem nincs tesóm, így nem tudom hogy érezheti barátom.. Nektek mi a "határ"? Nem zavaró ha haverkodunk, ugye? :D

18L


2013. jan. 27. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap múlva pedig felteszed ide a kérdést, hogy ,, mit tegyek, beleszerettem a barátom bátyjába?"
2013. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát egy bizonyos szint felett már zavaró lehet.

de azzal nincs baj ha jóban vagytok, csak mindig a barátod legyen az első, pl ez h a bátyja segít a háziban, ha pl én lennék a barátod, lehet h rosszul esne h nem tőlem kérsz segítséget, viszont ha ő mondta h a btyja majd segít akk oké.

2013. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

csak annyit tudok mondani h nagyon figyeld a barátodat, és ha észreveszed h zavarja v jeleket ad h neki nem tetszik a dolog, akkor azonnal vegyél vissza.

de talán beszélned kéne vele h zavarja e egyáltalán.

2013. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Őt szoktam előbb kérdezni, aztán ő mondja hogy "fogalmam sincs, kérdezd meg bátyámat" :D

de ezt nem úgy kell elképzelni hogy minden nap 12 órát dumálunk :D hanem csak néha :D

2013. jan. 27. 13:37
 5/6 anonim ***** válasza:
azért óvatosan,és én biztos megkérdezném a pasimat,hogy őt mi zavarja,nála hol a határ.ez így korrekt
2013. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jólvan :) majd beszélek vele :) csak mondom nekem nincs tesóm, így annyira nem tudom magam beleképzelni a helyzetébe :DD max a legjobb barátnőmmel tudom "helyettesíteni" a tesót, ha vele dumál barátom, nem zavar, bízom bennük :D

Amúgy barátom tudja rólam hogy általában összehaverkodok a fiúkkal, jobban mint a lányokkal :D és azt mondta nem bánja :D

2013. jan. 27. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!