Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen veszett az ügy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen veszett az ügy?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik, de van barátnője, ennek ellenére sokat beszélgettünk, volt már hogy félreérthető dolgokat mondott, és előfordult már párszor, hogy szívesebben eljött velem mekizni mint hogy a barátnőjével lett volna.

Aztán ma szakítottak. Teljesen megdöbbentett, ugyanis nekem mindig mondta hogy milyen jól megvannak, és most facebookról értesültem erről, ami kicsit rosszul esett. Most írtam neki, ő pedig ezt válaszolta: "Most jól esik egy baráti támogatás, főleg hogy lány vagy, talán megértem a barátnőmet. vagyis a volt barátnőmet".

Szóval mostanában teljesen barátként tekint rám, és úgy érzem nem lennék képes az ő lelkét pátyolgatni. A csaja hagyta ott amúgy. Azért kéne vigasztalnom őt, amiért szakítottak vele, közben pedig én mindennél jobban szeretem. Szerintetek?


2013. jan. 27. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

van barátnője.ma szakítottak.

én biztos nem feccölnék ebbe sok energiát.alapból,ha valakinek van barátnője,már nem érdekel,szakítás után meg nem leszek váll,akin kisírhatja magát

2013. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de most az milyen lenne már ha egyszerűen azt mondanám hogy "bocsi ne nekem sírj azért mert a volt csajod egy hülye r*banc..."
2013. jan. 27. 17:29
 3/4 A kérdező kommentje:
egyébként a kapcsolatunk barátságnak indult. először nem is tetszett, aztán szép lassan beleszerettem...
2013. jan. 27. 17:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Te írtál neki rögtön sem-t, miután értesültél a hírről. Mit vártál?

Egyébként meg egyelőre nem is viszonyulhat, hozzád másként, csak mint baráthoz, lévén, hogy nem jöttetek még össze.


Nem veszett ügy, csak ne te kezd el nyomulni...

2013. jan. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!