Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit rontok el, miért nem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el, miért nem jön össze vele, valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés

Szoval a kérdésem az lenne, van egy lány, nekem ő a szívemnek a csücske,meglátom és örül a szívem, és hát fordítva szerintem nem így van teljesen. Régen már kérdeztem mi a helyzet, a válasz: de azért legyünk barátok... de ettől függetlenül, ezután is hívogatott ide oda, meg előtte is. Szoval ez a helyzet. Most ismét ott tartunk, én kezdtem elfelejteni, de ismét megjelent a színen. Én nekem meg ismétcsak megdobbant a szívem. Én már nem tudom mit csináljak vele. Túl kedves vagyok vele vagy nem tudom, nem tudok neki még csak nemet se mondani. Pedig szinte tapasztalati szintre emelhetném azt, ha nem foglalkozok valakivel, akkor állandóan elkezd keresni, ellenben vele foglalkozok, és lássuk be nem jön össze a dolog, akármennyire is szeretném. Tehát a kérdésem, "nem nyomulok eléggé", nem éreztetem eléggé, hogy nekem ő és csakis ő kell? Bennem van a nagyon nagy hiba?

Ja és mindketten diplomásak leszünk hamarosan, szoval már nem a tizenéves korosztály azért.


23F


2013. jan. 27. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
ha tetszenél neki akkor már lett volna belóőle valami. AZ hogy előkerül it jelent? Nem lehet hogy az van ha épp nincs senkije téged előhúz a kispolcról???
2013. jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem épp nincs,hanem folyamatosan nincs senkije. De hogy mi mit jelent ne kérdezd.
2013. jan. 27. 22:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagytok tizenéves korosztály így én a helyedbe elmondanám azt amit itt most leírtál és vagy lesz belőle vmi vagy nem!És nem vagy nyomulós csak kedves! ! Amúgy a leírtakból szerintem a csaj full hülyének néz!!!:D
2013. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!