Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy lefeküdjön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy lefeküdjön velem, anélkül, hogy úgy viselkednék, mint egy közönséges ribanc?

Figyelt kérdés
Nem akarok, rányomulni, mert nem akarom, hogy azt gondolja rólam, hogy mindenkivel ezt csinalom. Egy hónapja majdnem lefeküdtünk és azóta is bánom, hogy nem mentem bele. 23 éves és tudom, hogy ebbôl nem lehet semmi komoly, de én ennyivel beérném. 16/L
2013. jan. 28. 10:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egy életre bánni fogod, ha ezt így intézed.
2013. jan. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Ne olyannal veszítsd el a szüzességed, akibe szerelmes vagy (mit csinálsz, ha még 40 éves korban sem vagy az?) hanem olyanba, akit nagyon kívánsz! 29L
2013. jan. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
jav. olyannal
2013. jan. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Pretty_Fighter ***** válasza:

Megmondhatnád neki,hogy szeretnél vele lefeküdni.:D

De ha nem akarod ilyen nyíltan kimondani,akkor hívd át magadhoz.Vagy kérdezd meg,hogy nincs-e kedve találkozni és ha kérdi,hogy mit csináljunk,hova menjünk akkor mondhatnád kicsit huncutan,hogy "mondjuk hozzád?:P"

Aztán onnan már alakul a dolog.

2013. jan. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 évesen veszítettem el a szüzességem, egy olyan sráccal aki 1 évvel idősebb nálam, és szörnyű volt a szex. Viszont nem bántam meg, inkább megkönnyebbültem. Viszont a te helyzeted ennél sokkal jobb, mert kívánod a srácot. Nekem a barátom volt akkor a fiú, de nem kívántam annyira, és szakítottunk is utána. Hónapokkal elötte kavartam egy nálam majdnem 7 évvel idősebb pasival, akivel nem lett volna semmi csak szex, de így visszagondolva vele kellett volna inkább lefeküdnöm mint a tohonya pasimmal. Hívd át filmet nézni, hidd el tudni fogja mit akarsz. Én is csalódtam a pasikban, én is érzelem mentes szexre vágyom. Abszolut megértelek.
2013. jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én a pasi oldalán állok. :D Mondd meg neki, hogy most már készen állsz blablabla... :D
2013. jan. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!