Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem megy ilyen nehezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem megy ilyen nehezen?

Figyelt kérdés

Vann, hogy egy héten több lánnyal is randizom, múltkor le is feküdtem az egyikkel, de van, hoyg 2-3 hétig még a neten sem áll velem szóba senki és senkit nem lehet elhívni sehova.


Aztán egyszer csak megint egymásra torlódnak a dolgok.

Igazából komoly kapcsolatot keresek, de nem nagyon jön össze. (20F)


2013. jan. 28. 14:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként teljesen átlagos srác vagyok.
2013. jan. 28. 15:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi...Nem csak neked megy nehezen...
2013. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Ne haragudj, de szerintem nem vagy érett egy komoly kapcsolathoz. A kérdésedből nekem ez jön le.
2013. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is sokszor van ez egyik héten sok aztán meg egy ideig semmi.Ez már csak ilyen.
2013. jan. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!