Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak beképzelem vagy jól látom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak beképzelem vagy jól látom?

Figyelt kérdés
Valahogy úgy tűnik nekem ,hogy egy férfi aki eredetileg érdeklődött irántam , elkezdte rajtam kiélni a frusztrációit . Igazából már az elején elkezdődött, mintha élvezte volna, szórakoztatónak tartotta , ha kihozotta a sodromból , beceneveket talált ki amik sértőek , kritizál . A piszkafa nőket normális alkatúnak mondja , meg hogy persze , hogy szerintem ők kórosan soványak ,mert én meg kövér vagyok , meg én csak okoskodok ,meg kritizálok . Azt mondja meghíztam, miatta rosszul érzem magam a bőrömben, mikor megismerkedtünk akkor épp jól éreztem magam a testemben,mert szépen lefogytam ,formálódtam . De amióta kritizál azóta nagyon rossz,mert amúgy sincs sok önbecsülésem és ő azt a kicsit is elveszi . Nem tudom ,hogy csak könnyebb neki engem bántani a szavaival vagy arra játszik,hogy megutáljam,mert jó uton halad , mert már nem túl kedves számomra , minden találkotás egy csalódás . A hajam amit külön kért ,hogy vagány módon viseljem és nagyon tetszett neki most állandóan negatívan kommentálja , csak kritizál , a jellemement a külsőmet , és ezt egy idő után ugratásnak vettem ,de most már túl lépte a határt . Én ezt nem értem ,minden elismerésem neki ,ha én arra vagyok jó hogy valakin kiélje magát . Azzal ,hogy engem megbánt , a lekembe tapos és tiporja az önbecsülésem .
2013. jan. 29. 00:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hagyd ott! Ezer férfi van még, aki többre értékelné akit igazán szeret.
2013. jan. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bocs a hibákért kicsit késő van elfáradtam .
2013. jan. 29. 00:22
 3/13 Tomi8 ***** válasza:
Hagyd ott. Találsz sokkal jobbat is. Ha már nem leled örömödet a randizásokban akkor semmi értelme. Bár ezeket a dolgokat elmondhatnád neki is...
2013. jan. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk együtt , "barátkozunk" . Én tényleg nem értem . Nem tarom rossz embernek , de hogy miért nem érzi ,hogy helytelen engem kritizálni és olyanokat mondani amivel megbánt , mert tudja ,hogy érzékeny vagyok , mégis csak negatív észrevételei vannak , mert milyen a hajam , stb,stb . Én komolyan nem értem ,hogy egyrészt a frusztráltságát éli ki rajtam , másrészt meg így akar kiírtani minden érzést amit keltett bennem , mert nem akarja ,hogy mint lehetséges páromként tekintsek rá ?
2013. jan. 29. 00:30
 5/13 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb ,hogy eleinte sugárzóan boldog voltam ,nagyon jól éreztem magam , amiatt mert ismerkedtünk , találkoztun . Aztán meg már nem , mert ahogy ő változtatta a viselkedését az én kedvem meg hozzáállásom is úgy változott . Na mindegy , az a legrosszabb ,hogy nem 100 % -ban undok , hanem mondja ,hogy hát igen ,mert fáradt vagy , meg hogy azért van rossz kedved ,mert rendes vagy és a mások gondján , búján-baján rágódsz . Csak emellett mikor valami őszintét meg komolyat meg rendeset mond ott van az összes megjegyzés , amit én egy idő után már nem tudok elviselni és az utóbbi időben szépet nem is mondott . Ennyire gyerekes lenne ...
2013. jan. 29. 00:42
 6/13 Tomi8 ***** válasza:
Sokszor mi fiúk, mondunk olyan dolgokat amiket nem gondolunk át rendesen, és csak úgy kiböfögjük az éterbe.... Lehet csak ennyi a baj. Ő poénra veszi Te meg nem közlöd, hogy ez nem az haver.
2013. jan. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem tudom miért csinálja ezt, de muszáj neked vele találkozni meg beszélni? Ha bánt akkor ne törődj vele, nehogy már még te érezd rosszul magad egy ilyen gyökér miatt
2013. jan. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt és ha nem titok mennyi idős ez a férfi,hogy ennyi esze van??
2013. jan. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ez kettőnk között egyre rosszabb , de mindegy így legalább lassan ,de biztosan eljutok oda ,hogy már nem fog érdekelni ,ha nem keres , ha hív nem veszem fel és nem is hívom vissza . Ezt el kell szenvedni ahhoz , hogy végképp kiábránduljak és már ne legyen se remény se vágy ,hogy jól elvagyunk meg,hogy ki tudja tán még együtt is leszünk ,mint pár . Had csinálja csak ,had szúrkálódjon és sértegessen ,hogy csírája se maradjon semmi pozitív érzésnek irányába .


Legyen boldog mással , ha énvelem nem sem akarta próbálni , Isten tudja , lehet hogy szánt szándékkal vagy csak közvetve jót tesz velem , és felismerem majd ,ha valaki igazán szeret .

2013. jan. 29. 00:54
 10/13 A kérdező kommentje:

Nagyon jól esett kiírni ezt magamból , barátnőimnek már szégyellem is elmondani , mert már annyi dolog volt itt ami nem volt helyénvaló. Annyiszor meg lettem bántva meg megalázva helyzetekben ,hogy már szégyellem is hogy ezt mind eltűrtem , de nem voltam képes elszakadni , élt bennem a remény,hogy meggondolja magát és talán jók leszünk együtt , csak ő még anno kijelentette,hogy ő nem nekem való és ennél is maradt , csak a sok félreérthető mondat meg kijelentés volt az amibe kapszkodtam , hülyeség volt . Az ember a hibáiból tanul , ez is egy iskola volt .


Nagyon köszönöm a válaszokat , tanácsokat, hozzászólásokat . :)


Kis bőgés aztán megyünk tovább .

2013. jan. 29. 01:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!