Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha többet nem látom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha többet nem látom?

Figyelt kérdés
Ma a színházban láttam egy nagyon cuki fiút..:$ Ő is sokszor nézett, néha túl fetűnően is.. Egyik haverom odament hozzá megkérdezni hogy hívják, de azt mndta "valahogy".. amikor mentek ki az osztályával akkor is az ablakból még rámnézett egyszer aztán elment :c Mit tehetnék hogy újra lássam? tudom hogy elbasztam, hogy nem mentem oda hozzá..de nem mertem na...:cc
2013. jan. 28. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha neked volt rendelve, akkor még találkoztok :))
2013. jan. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tudod deritsd ki hogy kicsoda.


Egyszer egy diszkóban megláttam egy pasit,odavoltam érte aztán nem láttam egy jó ideig.Véletlen ismertem meg egy fotón.Ismerősökön keresztül(ez egy nehéz feladat volt) kideritettem hogy ki és még a telószáma is meglett.Találkoztunk,és bár kapcsolat nem lett jó kis kaland volt.

2013. jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

késő bánat.

ha legalább a nevét megmondta volna,előrébb lennél,de hát így mindegy

2013. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!