Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez bunkóság volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez bunkóság volt tőle?

Figyelt kérdés

sziasztok! Múlt szombaton randiztam egy sráccal közös ismi alapján ismertük egymást neten, még webkamoztunk is tökjó fej volt jelezte hogy tetszem neki, randiztunk is. Nem történt semmi 'komoly' jól elvoltunk, hülyültünk , kedves volt mesélte is hogy nem nagyon csajozik (és látszott is rajta meg az is hogy őszinte).

Ráírtam tali után 3 nappal és kérdezte hogy nem megyünk-e majd megnézni egy filmet és beleegyeztem de időpontot nem fixáltunk. Aztán pár nappal később megkérdeztem hogy mikorra gondolta vagy még áll-e a dolog és közölte hogy nem akar megbántani, barátilag találkozhatunk mert most megtetszett neki vki más..

nekem nagyon rosszul esett..még barátom sem volt és extrán szarul érintett..

oké ha első tali után mondja, de elhív és hirtelen lesz más? tényleg őszintének tűnt hogy nem csajozik, és zavarban is volt tőlem..

szerintetek ez bunkóság volt? És bocsánatot kért hogy tényleg sajnálja..

én 16 vagyok ő 18


2013. jan. 30. 07:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem volt túl szép tőle az egyszer biztos. Nekem az is fura, hogy te írtál rá. Három napig nem tudott magától jelentkezni, szerintem hagynod kellett volna.
2013. jan. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bunkó volt.Fiú vagyok:)
2013. jan. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Te írtál rá,és ezzel azt sugaltad neki,hogy hozzád bármikor mehet,ha nincs már és ezzel vissza él.
2013. jan. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem már ott le kellett volna esnie a dolognak, hogy a randi után 3 napig nem is keresett, sőt te kerested meg. Aztán ha ez nem, akkor ott, hogy nem volt fix időpont a filmre. Ő megpróbált szépen "lekoptatni", de te csak kerested tovább. Akkor besokallt és elmondta, amit mondott. Ez van, legközelebb legalább lesz egy kis viszonyítási alapod.
2013. jan. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elgondolkodnék!

Nincs olyan fiú, aki ne gondolkodna több csajban

Nem volt vmi gáz????

2013. jan. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nem mindegy, hogy mindezt hogyan mondta el neked, de mit is kellett volna tennie? Egészen őszinte volt hozzád, nem hitegetett. Megértelek, hogy rosszul esik, de nekem ez nem tűnik inkorrektnek.


"oké ha első tali után mondja" - ha akkor még nem úgy volt, miért mondta volna?


"de elhív és hirtelen lesz más?" - voltaképpen simán előfordulhat


"tényleg őszintének tűnt hogy nem csajozik" - simán lehetett őszinte, csak éppen most nagyon megfogta valaki.


Ha meg tényleg bunkó volt, akkor amúgy is jobban jártál, hogy még előre kiderült a dolog. Egyetlen randitok volt, az semmi. Ha más felé akar menni, akkor hadd menjen.

2013. jan. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oké de nem ezen akadtam ki am már hamarabb megakartam vele beszélni a dolgot hogy mi legyen kicsit töketlen volt és azt mondta hogy úgy gondolta hogy lehetne esetleg vmi azért hívott el a filmre vagyis utána de hirtelen most tetszik neki más.. ezt nem értettem és ez esett rosszul hogy hív és kiderül hogy más kell neki
2013. jan. 30. 14:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Természetesen megértem, hogy rosszul esik, főleg az az érzés, hogy talált úgymond "jobbat". Én csak arra akartam kilyukadni, hogy amennyiben megfelelően közölte ezt veled, akkor semmiképpen sem volt bunkó. Nálad is benne lenne a pakliban szerintem, hogy találkozgatsz egy sráccal, aki tetszik, majd belezúgsz valaki másba, és emiatt hirtelen visszakozol. Az már neccesebb lett volna, ha mondjuk teszi neked a szépet, miközben mással kavar a tudtod nélkül. Számomra ez sem volna elítélendő, de nekem sem esne túl jól.


Megjegyzés: a helyesírásodra jobban figyelj oda: a vesszők nem cél nélkül léteznek, annyira tagolatlan a mondandód, hogy olykor alig lehet kihámozni, mit akarsz mondani.

2013. jan. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!