Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy senkinél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy senkinél sem járok sikerrel?

Figyelt kérdés
19 éves egyetemista srác vagyok és saját véleményem szerint nem nézek ki rosszul. Eddig már 5-6 korombeli lánynál próbálkoztam (nem közvetlenül egymás után), de mind elutasító volt. Már mindenféle stílusban próbáltam; nagyon nyomulós/egyáltalán nem nyomulós,kicsit csipkelődő/kedves, de egyik stílus sem jött be egyikőjüknek sem.
2013. jan. 30. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Talán mert nincsen saját stílusod, hanem megjátszod.
2013. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Talán, mert megjátszottad magad és nem önmagadat adtad?
2013. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5-6 semmiség...
2013. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg legyél olyan, ami nem vesz el tőled energiát. Ne válassz stílust. Legyen stílusod. Ha pedig úgy érzed nincs, akkor nincs. Akkor a pillanat adja, hogy fogsz viselkedni. De nem kell tervezgetni. Felesleges.
2013. jan. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát éppen azért játszom meg önmagam,mert az "igazi" én nem egy álom... :/ Inkább vagyok visszahúzódó és csendes,mint harsány. De azért próbáltam megváltozni,mert láttam, hogy a lányoknak teljesen más stílusú srácok jönnek be...
2013. jan. 30. 15:36
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
nem baj, a fiúknál még így is próbálkozhatsz
2013. jan. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igaz,de én a lányokat szeretem...
2013. jan. 30. 15:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Vagy átlagosan nézel ki, vagy csúnya vagy. Ha átlagos vagy, csak a csúnya lányoknál van esélyed. Ha csúnya, akkor még náluk se.
2013. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ismerkedj minél többet! Előbb-utóbb majdcsak belejössz! :)
2013. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

En 18eves vagyok, nekem meg senkim nem volt. Nem baj az, ha visszautasitoak voltak. Felejtsd el, es kezd ujra az ismerkedest! Akar neten is vagy nem tudom...:-)

18/l

2013. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!