Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az ellen, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az ellen, hogy ne legyek ennyire szégyenlő/zavarban?

Figyelt kérdés
Szörnyen zavarban vagyok, amikor rám néz, vagy megszólít "Ő". Azaz a fiú, aki nagyon tetszik a suliból. Nem sokat szoktunk beszélni, sőt szinte soha nem beszéltem vele, csak ő velem, 2-3 mondatot. :S Tök gáz, hogy köszön, és én úgy köszönök vissza, hogy nem nézek rá. Nem tudom miért csinálom, de nagyon idegesítő, hogy itthon mindig szidom magam, és elhatározom magam, hogy jó hatást keltek benne, beszélek vele, ...stb, de amikor ott vagyok, egyszerűen földbe gyökerezik a lábam, illetve ha meglátom a folyosón, inkább megfordulok. Mit tudok ez ellen csinálni? Kérlek, segítsetek, mert most nagyon kéne a segítségetek. Nagyon szépen köszönöm előre is. 16/L (1hónap múlva 17, csakhogy eldicsekedhessem:P)

2013. jan. 30. 18:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
amúgy lehet hogy cuki, aranyos, szeretitek, de egy idő után már nem az, és nem jó ennyit bénázni, mert az ember magabiztosságát tök leépíti.
2013. jan. 30. 22:52
 12/12 anonim válasza:
Úristen, mintha én írtam volna ki a kérdést :DDD Egyébként én sokat szoktam aűerről beszélni azokkal a barátnőimmel, akik nagyon..sőtt, túl bátrak iylen téren, és az ad egy kis löketet :P Meg mindig arra gondolok, hogy így aztán nem jutok semmire, valamit muszáj kezdeni. Odaáig eljutottam, hogy beszélgettem vele, és hogy rá nézek mikor köszön :)
2013. febr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!