Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magas fiúknak, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas fiúknak, mennyire jönnek be a vékony, alacsony de szép arcú lányok?

Figyelt kérdés
Mert én nem egy magas ismerősömtől hallottam, hogy 165 centi alatt, csak kislánynak tekintik a lányokat.
2013. jan. 30. 22:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
195 centi vagyok, eddig 170 cm volt a minimum
2013. jan. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Én azt nagyon sajnálom, ha pont egy nagyon alacsony lány szép arcú, aki akár az esetem is lehetne ha nem lenne annyira picike. Sajnos az ilyenek nem hozzám valók, feszélyeznének. Hiszem hogy van értelme a magasságomnak, ami nem arra teremtetett, hogy "csipszarokkal" esetlenkedjek.
2013. nov. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Egyrészt elég bunkó vagy, másrészt pedig pont arra "teremtetett" a magasságod, hogy egy alacsonyabb nővel gyereket nemzve átlag/nagyobb magasságú gyerekek születhessenek, ezáltal javítva a faj átlagmagasságát és továbbörökítve a géneket oda, ahol azokra szükség van, a sokszínűség megőrzése szempontjából.

2014. jan. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!