Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan aki olyan "filmesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan aki olyan "filmesen" jött össze a párjával?

Figyelt kérdés
Írjátok meg légyszi hogy mennyi idősek vagytok és hogy meddig voltatok/vagytok együtt, és szívesen olvasok történeteket, szóval jöhet hogy hogyan történt(filmesen mint elcsattant egy romantikus csók és a másik fél visszacsókolt)
2013. jan. 31. 22:10
1 2
 1/15 Pretty Ballerina ***** válasza:
Filmesen? O.o
2013. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Csak nem képzeled, hogy pont neked leírom?:XDD
2013. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nekem a fore gump hoz hasonló a törtènetem csak ên nem voltam gyors tüzelö:)
2013. jan. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
pretty ballerina filmesen mint sok romantikus filmbe hogy mondjuk elesnek egymásra esnek és megcsókolják egymást, meg ilyenek... :) légyszi normális válaszokat
2013. jan. 31. 22:14
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem a komolytalan kapcsolataim mind filmesek voltak! Aztán mindig kiderült, hogy nem illünk össze!


Pl volt egy olyan, hogy vár kilátójában mondta, hogy szeret és megcsókolt! (se veled,se nélküled kapcsolat)


Aztán volt olyan,akivel 5óránát folyóparton éreztük a szikrát :D


Aztán volt olyan,akivel a Margitszigeten sokadik találkozóra történt meg hirtelen a csók,olyan romantikusan(na ő kiállhatatlan volt)


Ezeken én ma röhögök,de visszagondolva mindegyik "összejövés" tök filmes volt!

2013. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Pretty Ballerina ***** válasza:

Tovább olvastam ja, bocsi.

Amúgy volt.

2013. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ja, bocs. Én nem nézek romantikus filmet. Zene, akció film.

N

2013. jan. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ja az bocsi lemaradt, hogy 17 és 20,21 voltam kb :D
2013. jan. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én a párommal úgy jöttem össze mint egy echi animében.

Mentünk egymás felé, megbotlottunk egymásban. Érdekesen estünk le. Egyik kezem az egyik mellén volt, a másik kezem a mellén. Kiosztott néhány pofont, de szerencsémre nem orrolt meg nagyon, sőt.

Azóta együtt vagyunk. Párom gyönyörű. Hosszú rózsaszín haja a fenekéig ér, mellei laposak, és azt hiszi magáról, hogy ő Louise Françoise Le Blanc de La Vallière és engem tart az ő Hiraga Saito-jának.

2013. jan. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

ja

egy parti kellős közepén leguggoltam és gyorsan körbe szórtam magam körül a szárazjeget. Sietve vetkőzz totál pucérra Ahogy eloszlott a szárazjég, lassan felegyenesedtem és határozottan odasétáltam a csajhoz, majd azt mondtam neki: "Azért küldtek vissza a jövőből, hogy megóvjalak téged."


olyan terminátoros beütése volt. :)

2013. jan. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!