Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemenjek 19 évesen szüzen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek 19 évesen szüzen egy olyan kapcsolatba amiről tudom, hogy nem lehet több, mint sex? 19/L

Figyelt kérdés

A fiú csak egy laza kapcsolatot szeretne.

Én szűz vagyok, még barátom sem volt soha.

Belemerjek menni? Jó is lehet? :)


2013. febr. 1. 21:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha vársz, és a szerelmeddel veszíted el.
2013. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel értek egyet. 20/F
2013. febr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagy eséllyel nem fogod élvezni, főleg mivel még szűz vagy. Én nem tenném, de igazából neked kell dönteni. Gondolj majd arra is, hogy később milyen emléked lesz az elvesztéséről. De nem is ez a fő probléma. Mondanám, hogy majd rájössz, de inkább szóltam előtte amennyire tudtam.
2013. febr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne.
2013. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lakatlan szigeten éltek, akkor meggondolandó... Meg ha úgy akarsz visszaemlékezni a Nagy Elsőre, hogy a pasi meg sem próbált úgy tenni, mint ha dugáson kívül egy kicsit is érdekelnéd...
2013. febr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

neked nem egy faltörő kos kell most

NE

2013. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se menj bele.


(Amúgy milyen jól megmagyarázták az előző hozzászólók! ritka h ilyen normális válaszokat is lehet itt olvasni.)

2013. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Annak a híve vagyok,hogy az ember egy normális kapcsolatban élje át az első alkalmat,ahol viszontszeretik.Egy lány alapból érzékenyebb,a első alkalom is meghatározó élmény számára.Szóval szerintem jobban tennéd,ha megvárnád azt,akit majd tényleg érdekelsz,és nemcsak a tested miatt kellesz Neki.
2013. febr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, tényleg ritka, hogy csak normális válaszok vannak:)

Az a baj, hogy nagyon kívánom már a sexet, de pasi 0

2013. febr. 1. 21:52
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Miaz, hogy pasi 0, ezt nem tudom elhinni. Vagy írj privátot ha úgy könnyebb..
2013. febr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!