Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez randira hívás, mert bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez randira hívás, mert bejövök neki, vagy csak haveri dolog?

Figyelt kérdés

A következő történt:


Úgy volt, hogy van egy marha nehéz melónk. Erre azt mondta, na ha ezt megcsináljuk sikeresen, iszunk az örömére egyet.


Ez randi? Mert ő pasi én nő, és ha ketten megyünk az nem furi? Sos, légyszi, mert ha randi én nem akarok menni.


Ennyi volt. Többiek szerint ez haveri dolog így.


2013. febr. 2. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj vele!
2013. febr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Hát szerintem ennek kicsit sincs randi-szaga.
2013. febr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez egy haveri dolog!

lehet azonban kezdő lépés is a randi felé.

Ez attól függ, hogy te meddig mész el a dologban.

Ha megisztok egy Martinit, és közben megbeszélitek a siker történetét, az csak ünneplés.

Ha hagyod tovább menni a dolgot, akkor az már több, mint amit szeretnél.

2013. febr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tuti biztos?
2013. febr. 2. 11:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a halál tuti.
2013. febr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon nem jön be, más valaki tetszik,ezért is nem szeretném, hogy gáz legyen.
2013. febr. 2. 11:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ezt azért nem gondolnám egyértelmű randinak, de csak ketten se mennék el vele. Inkább azt mondanám, hogy menjünk a többiekkel együtt ünnepelni. Ha csak ünneplés, biztos van más kollégátok is, megisztok valamit és mindenki megy. Ha ragaszkodik a kettes felálláshoz, akkor lehet hátrálni.
2013. febr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem randi
2013. febr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2013. febr. 2. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!