Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ajnározzák ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ajnározzák ezen a fórumon a kövér nőket?

Figyelt kérdés

Ha egy lány kitesz ide egy kérdést,azzal kapcsolatban,hogy ő kövér,akkor mindenki elkezdi ajnározni,de tiszta s*ggnyaló stílusban,hogy te vagy az álomnő stb.

De engem az zavar,hogy sokan már olyanokat mondanak,hogy a vékony csajokkal csakis a testükért vannak a pasik,olyasféléket írtak,hogy "te vagy az igazi nő"..egy igazi nő akkor kövér? Valamint néhányan már-már felsőbbrendűnek álították be őket mint a vékony lányokat. Asszem le vagyok maradva...

Valamint ha egy férfi nem vonzódik a kövér nőkhöz,akkor az rögtön egy senkiházi bunkó,aki a gatyájában hordja az eszét.Hát elnézést,de nekem nem jön be a hurkás has,a toka,és az oszlopláb,most r*hadék vagyok? És sok kövér csajban a felfogás taszító igazából,hogy nyafog a teste miatt,de sportolni már lusta.

Aki betegség miatt ilyen azt sajnálom,de általában nem ők adják a nyavajgók táborát.

A kövér alatt 15kg-nál több HÁJBÓL álló pluszsúlyt értek.Senki ne kezdjen el a magasságával és a súlyával dobálózni,mert a számértékekből lehetetlen bármit is megállapítani.(ami meghatározza az a testzsírszázalék,izomzat,alkat,eloszlás stb..) Szóval mi ez a kövér-imádat? Hangsúlyozom,kövér,nem pedig nőiesen telt..


2013. febr. 2. 19:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

XD

Engem az előítéletek idegesítenek.

Ha nem tetszik egy kövér nő,rögtön szemétláda vagyok..

2013. febr. 2. 20:15
 12/18 anonim ***** válasza:
59%
Nem attól vagy(lehetsz ) szemétláda, hanem ahogy esetleg beszélsz róla.
2013. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Mint odaírtam a túlsúlyos nőkre vonatkozik.

Neked a van mit rajta fogni=elmerül a kezed a hasában?

2013. febr. 2. 20:16
 14/18 anonim ***** válasza:
50%

én egyáltalán nem látom, hogy ajnároznák őket... sőt! :D egyenesen olyan beszólásokat tudnak produkálni itt, ha egy ducibb csaj feltesz magáról képet!

szerintem te nagyon kevered azt, akinek van egy kis pocija és a túlsúlyost!! a többség a vékony lányokra bukik a másik része pedig a van rajta mit fogni típusra! :)

kicsit olyan egyébként, mintha egy irigykedő deszka csaj írta volna ki a kérdést... :DDDD

2013. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
2013. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
44%

"Neked a van mit rajta fogni=elmerül a kezed a hasában?"


Nem. De itt nem is kövéreket szokták/tuk előnyben részesíteni. Igaz nem is a csontvázakat.

2013. febr. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ha El Bundy ezt hallaná..hajaj
2013. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
68%

Keress már példát légyszi, mert én csak azt látom, hogy akin már van 5-10kg felesleg azt is ledagattozzák. A botsáska -10kg az ideális nő. Ami szerintem szánalmas, mert ha csak végigmész az utcán láthatod, hogy nem ez az átlag. Én inkább ezt tartom kiábrándítónak, hogy még az átlagos testalkatra is olyan válaszok jönnek, hogy fogyózzon meg sportoljon. Ennyi erővel a nők min. 80%-a ássa el magát.


Ezen az oldalon én még nem találkoztam kövér imádattal, sőt...

2013. febr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!