Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy nem jön be egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem jön be egy pasi se?

Figyelt kérdés
mért van az ,h nekem nem tetszik senki sem? Mért nem eleég jó nekem senki se ? én nem akarok ilyen lenni :S 16/L

2013. febr. 3. 15:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A leszbi hajlamnak pubertáskorban már illik megjelenni. Többnyire már előtte is, ezt tanúsíthatom!

Szerintem csak nem átlagos lány vagy, akinek a nem átlagos fiúk jönnének be. De azokból nagy hiány van! :

2013. febr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

6-os. Óvodában is? Jó korán érő eleven kislány lehettél :)Mondjuk nekem is van gyerekkori emlékem egy fiú haverommal kapcsolatban amikor megnéztük egymás micsodáját. Így mégsem mondhatom, hogy egyáltalán nem érdekeltek a srácok de nem szexuális vonzódás volt ez.


A kérdező azt mondta a képen látható(sztem ronda- még a végén kiderül h én vagyok leszbikus:DDD) pasira, hogy helyes.

Nekem a helyes a "bejön" szinonímája. Tehát ő bejön. Akkor mi is a kérdés?

Mit értesz kedvező az alatt, hogy nem "kell"? Nem akarod megszerezni, nem akarod pasidnak, nem akarsz vele csókolózni, szeretkezni?

2013. febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kicsit feminista beütés is lehet az oka :) Ha senki nem elég jó..
2013. febr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hova sietsz? Még 18 évesen sem érdekelt senki. Még 20 évesen sem. Most meg van egy csodálatos férjem.


Szerintem ne parázz. Lehet, hogy történtek veled olyan dolgok, ami miatt nehezen nyílsz meg.

2013. febr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
hááát nagyon fiatal vagy még. várjál még egy kicsit, majd megtalálod az igazit. :)
2013. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!