Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy srác, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác, nem tudom, hogy neki tetszem-e és nem merek írni neki?

Figyelt kérdés
Már beszélgettem vele, de akkor éppen alakulóban volt neki valami egy lánnyal. Felajánlotta, hogy csak simán beszélgessünk akkor, de én nemet mondtam. Most pedig megtudtam, hogy nem jött össze neki azzal a másik lánnyal. Gáz lenne, ha megint írnék neki?
2013. febr. 3. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, írj nyugodtan.
2013. febr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Várj, hátha eszébe jutsz :)
2013. febr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, írj neki. Tegnap írtam én is annak aki tetszik, és kedden találkozunk :D

Mondjuk nem tudom mennyi idő telt el azóta hog ynemet mondtál neki?

2013. febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2 hónap. De lehet, hogy nem is tetszem neki.. akkor meg tök gáz.. Meg mondta is, hogy bemutathat egy haverjának.. mondjuk azt is mondta, hogy attól még szívesen beszélget velem. De honnan tudjam, hogy nem csak sajnálatból írta ezeket?
2013. febr. 3. 21:13
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja hát ez a haveros dolog már nem túl jó. Velem is volt ilyen, én annak a srácnak nem kellettem, de azért bemutatott volna egy haverjának. Nem foglalkoztam vele tovább.

Éppenséggel 2 hónap az már valamennyire sok idő. Én azt mondom valami ürüggyel ha írsz neki, abban nincs gáz. És majd meglátod hogy hogyan viszonyul hozzád. Ha bunkóskodik akkor hagyd.

2013. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Írj neki. Hívd el valami közös programra, vagy moziba.
2013. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De a fiúk nem szeretik ha egy lány nyíltan megmondja, hogy mit szeretne?

Amúgy amikor "lerázott" akkor se volt bunkó, meg is lepődtem, hogy nagyon kedvesen utasított vissza.

Csak ugye nem tudom, hogy tetszem-e neki és ha nem akkor elég nyomulósnak tartana..

2013. febr. 3. 22:06
 8/12 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy a barátját azért akarta neked bemutatni, mert őt szánta neked?
2013. febr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mi az hogy őt szánta nekem? :D
2013. febr. 4. 20:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát hogy azt akarta hogy a haverjával gyere össze.
2013. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!