Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy férfi- nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy férfi- nő barátságba belefér a "szeretlek" szó?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 09:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az egyik barátom azt mondta, hogy nagyon megszerettelek és "szeretlek" végén kiderült, hogy tényleg belém szeretett és igy megis szakadt a kapcsolatunk. A zenéket is amelyeket küldött, mind szerelemröl szólt.
2013. febr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Vérmérséklet-függő. Sajnos komoly kellemetlenségek és nagy fájdalom származhat abból, hogy más emberek szerint más fér bele egy barátságba.


Szerintem vannak olyan emberek, akiknek belefér és ez még nem jelent komolyabbat - a kérdésedre ez a válaszom.


Ugyanakkor én elvárom a barátomtól, hogy ha nekem valami ilyesmi rosszul esik, akkor azt nyugodt hangnemben meg tudjuk beszélni. Azt nem várom el, hogy ha nekem nem tetszik, akkor mindenképp hagyja abba az ilyesmit: ha ez neki nagyon fontos, akkor megtarthatja ezt a szokását. De ez esetben, ha utána kérdezem, akkor mindig biztosítson róla, hogy nem úgy értette. Akkor is, ha már huszadszorra kérdezem. Valamit valamiért. (Ha meg nem hinném el neki utólag, mikor ezt mondja, akkor egészen más a fő probléma.)

2013. febr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Férfi-nő barátság szerintem heteroszexuális emberek közt csak úgy működik, ha baráti társaságon belül a nő a férfi egyik régi barátjának a nője.


Ez esetben általában a férfi nem kockáztat egy régi barátságot azzal, hogy rástartoljon a barátja nőjére, viszont egy kis bizalmaskodás, testi kontaktusban enyhe erotika belefér (pl. barátok csajait bekenni nyáron krémmel a strandon, velük meztelenül együtt szaunázni).


(Persze valahol a csajok cseréje is belefér a barátságba)


36F

2013. febr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Két férfi barátom is van már hosszú évek óta és száz százalék,hogy nem akarunk egymástól semmit.Néha elhangzott a szeretlek,de nem olyan értelemben.

Amióta a mostani párommal vagyok,visszafogtam magam a félreérthető helyzetekkel kapcsolatban,mert nem esne jól neki hallani.

2013. febr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!