Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már kóros? Lehet valami...

Ez már kóros? Lehet valami komolyabb bajom miatta?

Figyelt kérdés

Tegnap átvirrasztottam az éjszakát, kb. du 3tól másnap délelőtt 11ig. Aludtam 5 órát, felkeltem, kitakarítottam, és kimostam egy csomó cuccot, nem bírom abbahagyni, folyamatosan pörgök, kb. nem is ettem semmit, csak folyamatosan szedem össze a cuccokat, amiket ki kell mosni..Lehet hogy azért van, mert a barátom, és egy közös ismerősünk a hétvégét itt töltik? Mi okozhatja nálam ezt a "hiperaktivitást"?


18L


2011. okt. 24. 04:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy ha van egy kis pénzem, akkor rögtön mosószereket meg tisztítószereket veszek, és az egész szobámat teljes egészében kitakarítom..Volt, hogy az ágyneműt is Domestos-os vízben mostam ki, mert rágörcsöltem, hogy biztos nagyon koszos..
2011. okt. 24. 05:18
 2/3 anonim ***** válasza:

inkább ez keltette fel a figyelmem


Azt nem írtam, hogy ha van egy kis pénzem, akkor rögtön mosószereket meg tisztítószereket veszek, és az egész szobámat teljes egészében kitakarítom..Volt, hogy az ágyneműt is Domestos-os vízben mostam ki, mert rágörcsöltem, hogy biztos nagyon koszos..


Ha ez mindig előfordulj illetve tényleg minen pénzed tisztószerre költöd akkor ezzel szerintem már fordulj pszichológushoz

2011. okt. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kenyszerbeteg vagy, valoban erdemes lenne vele orvoshoz menni, sulyosabba valhat.
2011. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!