Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg, hogy én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg, hogy én nem tudok rá nézni többként mint egy barát?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel két hete találkoztam, jól összebarátkoztunk és azóta baszélgetünk facen, most meg egyre jobban úgy tűnik, hogy többet szeretne mint barátság... de nem tudom hogyan mondjam meg neki, hogy én csak barátot látok benne, amikor haverkodásnak tűnik amit csinál, de néha mégis vannak kétértelmű elszólalásai... Ez így egy nagyon kínos helyzet, mert elég hülyén jönne ki, hogy ha csak úgy hidegen rázúdítanám, hogy nem akarok tőle többet barátságnál... főleg, hogy nekem más tetszik, egészen pontosan a haverja. :SS


19/L


2013. febr. 4. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem tudok rád nézni többként mint egy barátként
2013. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 spongyabob8 válasza:
ajaj..:S ..sok sikert..:D
2013. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mond meg az igazat neki, jófejnek tartod de a külseje nem vonz ezért csak barátként gondolsz rá.
2013. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha ezt elmondod neki, akkor már meg is van oldva!:)

Én is így jártam.. (mármint én voltam aki "haver" lehet)

2013. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Néha mondd azt neki, hogy "olyan jó barát vagy" vagy valami ilyesmit, amiből egyértelmű lesz számára, hogy neked ő "csak" barát.
2013. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem, akkor majd meglátom mi lesz...

Ezután úgyis letehetek a haverjáról, mert azzal csak még jobban megbántanám...

Köszönöm a válaszokat.

2013. febr. 4. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!