Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Internetes társkereső oldalak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkereső oldalak?

Figyelt kérdés

Szerintetek érdemes egy visszahúzódóbb, szemüveges férfiként oda felregisztrálni? időm személyes ismerkedésre nem nagyon van most és így próbálnék meg ismerkedni. Nagyon sok rosszat és jót hallottam már az ismerkedés ezen formájáról. Be is regisztráltam nemrég egy ilyen oldalra (nem erre) és valami borzalmasak voltak a tapasztalataim.

"ismerkednék max. 35 éves üzletemberrel" és hasonlók...


Nektek mi a tapasztalatotok? Érdemes vagy hagyjam az egészet a fenébe? 25F


2013. febr. 5. 18:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mért nem válaszol senki?
2013. febr. 5. 18:49
 2/14 fospuska ***** válasza:
na látod...:) nem olyan borzalmas a társkereső,de szerintem pl. egy olyan oldalon próbálkozz,ami kapcsolatos a hobbiddal,ha van. a társkeresőn a jelenlevők nagy száma eleve korlátozza az esélyeidet és ott-mint látod-sokan a gazdag, jóképű palikat kergetik,mert van belőlük bőven (vagy annak hazudják magukat),te meg a háttérbe szorulsz.
2013. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem bejöttek a társkeresők. Igaz, hogy az első pár hónapban tanultam csak őket használni, de utána volt egy rakás futó és komolyabb kapcsolatom is.

Ja! Alapvetően komoly, megfontolt típus vagyok és szemüveges :-P

2013. febr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Na igen interneten mindenki az lehet aki akar, milyen jó.:)
2013. febr. 5. 19:02
 5/14 fospuska ***** válasza:
ja,csak előbb-utóbb teríteni kell. ott meg nincs mese.:)
2013. febr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És akkor jönnek a sorozatos csalódások és a normális nők lekopnak a netről és bezárkóznak magukba. Ez eléggé a net ellen szól.:/
2013. febr. 5. 19:21
 7/14 fospuska ***** válasza:
akkor ott keresgélj,ahova ezek a lányok járnak.
2013. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"a normális nők lekopnak a netről és bezárkóznak magukba."


Ezt most te így kitaláltad és kész? Vagy honnan vetted ezt az elméleted?

2013. febr. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ez nem elmélet. Nézz körül kik vannak fent ilyen oldalakon. 100 nőből 5 normális és azok is kaptak vagy 200 privátot. Hatalmas esélyek.:)


Szért az utcán sokkal több jó nő szaladgál.

2013. febr. 6. 09:56
 10/14 A kérdező kommentje:
*Azért
2013. febr. 6. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!