Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában nem vagyunk már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában nem vagyunk már olyan sokat együtt, mint az elején. Ez baj?

Figyelt kérdés

A barátom különc,mint ahogy én is.Csak annyi különbség van,hogy ő a piercingjei miatt én meg amiatt,hogy bokszolok.Az gáz,ha egy lány bokszol?Lehet,hogy emiatt távolodunk egymástól?Mert ha megbeszélünk valamit (mondjuk egy mozit vagy ilyesmit) akkor valamelyikünk mindig lemondja,mert vagy nekem beesik egy edzés vagy neki tesz be egy szakkört a matektanára,hogy a versenyre készüljön.Mert ahhoz képest,hogy elég depisen néz ki (és ez engem kicsit zavart az elején,de már inkább imádom),kiváló matekból meg kémiából. (persze velem ellentétben,mert én mindkettőből rossz vagyok)

Amikor járni kezdtünk,mindig sok időt töltöttünk együtt (mondjuk az nyáron volt meg év elején,és akkor még nem voltak versenyek se matekból vagy kémiából se sportból).Például sokat mentünk mekibe meg moziba,sokat voltunk együtt otthon.Volt hogy csak feküdtünk az ágyon és beszélgettünk a plafont nézve.


Lehet,hogy nem illünk össze?


2013. febr. 5. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Baj.
2013. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösssssz.... -.- de ha csak ennyit tudsz mondani,akkor inkább ne is szólj.Kérdeztem és rendes válaszokat szeretnék mert nagyon sürgős.Nem akarom elveszíteni őt és segítséget vagy legalább tippet vártam,ne pedig egy "baj" kijelentést,aztán meg szevasz...oké? -.-
2013. febr. 5. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem üljetek le megbeszélni ezt a dolgot,hogy azelőtt sokata többet együt voltatok most meg elég kevesett hogy valojaban mitől van ez.Szerintem az idő mulasaval ha emberek még szeretik egymast inkabb többet vannak együt,több mindent csinalnak együtt.Én ezt tudom ajanlani.
2013. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!