Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólna ehhez egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna ehhez egy férfi?

Figyelt kérdés

Ő éppen azon ügyködik, hogy távol tartson magától, de én nem tudok belenyugodni ebbe és folyton azon agyalok, hogy hogyan tudnám kiugrasztani a nyulat a bokorból. Vagyis hogyan tudnám vallomásra késztetni, hogy elismerje, ő is akarna engem.

Szeretnék egy olyan helyzetet teremteni, amikor kettesben vagyunk és talán még egy csókot is kezdeményeznék.

Mit reagálhat erre, ha tudom, hogy tetszek neki, de valamiért nem akar közelebb kerülni hozzám?


2013. febr. 7. 13:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Minek erőlteted magad valakire, akinek nem kellesz? Nincs benned méltóság?
2013. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Miért mindig az kell nektek aki távol akar maradni tőletek...?
2013. febr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
nem nem kellek neki, hanem nem kellhetek neki... sosem volt még olyan veled, hogy valakit nagyon akartál, aki nem lehetett a tiéd?
2013. febr. 7. 13:45
 4/20 A kérdező kommentje:
Mert ez az izgalmas, a kihívás... nem így van a férfiaknál is? Az az igazi zsákmány, akiért küzdeni kell... vagy valami ilyesmi...
2013. febr. 7. 13:45
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Ma már legalább a 2. kérdésed ez a témában. Fogadd el, hogy ha egy férfi akar Téged, az tenni fog érte. Ne nézz túl sok brazil szappanoperát, és látni fogod, a férfiak egyszerűek: ha kellesz, tesznek érte, ha nem, hanyagolnak. Míg Te elméleteket gyártasz, hogy miért nem kezdeményez (biztos fél az érzéseitől, menekül, túl jó vagy neki, blabla) addig ő egyszerűen nem kíváncsi Rád. Ennyi. Én is nő vagyok, de elképedek rajta, mennyi nő van, aki semmit nem tud a pasikról...
2013. febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hahaha, ismerősömnek is volt egy női zaklatója. Kb egy éven keresztül próbálta a csaj magát ráerőszakolni, végül ott értette meg, hogy ez nem színjáték, hanem tényleg lesz.arja, amikor megpróbálta megcsókolni, és ő meg akkorát taszajtott rajta ijedtében, hogy vagy egy métert csúszott a földön.


Drágám, mivan, ennyire nem megy az elutasítás kezelése? Olyan nincs, hogy "nem akarhat", ha annyira akarna, legalább megdugna, még ha már foglalt is, de ha ez sem, akkor szimplán nem jössz be neki, ennyi.

Ne alázd meg magad, nem jó dolog hidd el, nagyon rosszakat fognak gondolni rólad...

2013. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de összekeversz valakivel, én nem írtam még ki kérdést ide, főleg nem ebbe a kategóriába!

Egyébként lehet, hogy neked van igazad és én bonyolítom túl a dolgot.

2013. febr. 7. 13:49
 8/20 anonim ***** válasza:
Kb egy órája lett kiírva egy nagyon-nagyon hasonló kérdés.
2013. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Hallottad már azt a szót, hogy női tartás? Keress rá neten :S


Férfiban is utálom a nyomulósokat, de nőben szerintem még visszataszítóbb. A nem az nem, ezt meg kéne tanulni.

2013. febr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

No, ez ni, emiatt gondoltam, hogy duplázol.

2013. febr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!