Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólna ehhez egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna ehhez egy férfi?

Figyelt kérdés

Ő éppen azon ügyködik, hogy távol tartson magától, de én nem tudok belenyugodni ebbe és folyton azon agyalok, hogy hogyan tudnám kiugrasztani a nyulat a bokorból. Vagyis hogyan tudnám vallomásra késztetni, hogy elismerje, ő is akarna engem.

Szeretnék egy olyan helyzetet teremteni, amikor kettesben vagyunk és talán még egy csókot is kezdeményeznék.

Mit reagálhat erre, ha tudom, hogy tetszek neki, de valamiért nem akar közelebb kerülni hozzám?


2013. febr. 7. 13:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Tegyél le erről a tervről. Elhiszem, hogy izgatnak a kihívások, de a nem az nemet jelent, férfinál is, nőnél is. Aki veled akar lenni, az tesz is érte.
2013. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Sokra mentem eddig a női tartásommal... mindig olyan faszikat fogtam ki, akik azt várták volna, hogy lépjek feléjük én is, ne csak ők kezdeményezzenek. De mivel én sosem voltam ilyen, ezért rendszerint ezek tovább is álltak, miután én elvártam hogy ők lépjenek felém. Majd később kiderült, hogy vártak arra, hogy mutassam ki az érzéseimet.

Most meg itt van egy, aki tényleg tetszene, de nem léphetek, mert akkor nyomulok, meg lejáratom magam, meg zaklatom. Miért zaklatás ez? Még sosem mondtam neki, hogy kell nekem, ha egyszer megteszem és ő visszautasít, akkor legalább tudom, hogy nincs esély. De így honnan vegyem, hogy nem-e ő is csak arra vár, hogy nyissak felé? Most akkor hol az igazság?

2013. febr. 7. 13:58
 13/20 A kérdező kommentje:
Tényleg hasonló a belinkelt kérdés témája, de nálam nem teljesen ez a helyzet. Nem én írtam ki a kérdést.
2013. febr. 7. 13:59
 14/20 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy ő azon ügyködik, hogy távol tartson, ezért kaptál ilyen válaszokat.
2013. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Igen, tudom és meg is értem. De hát ez a helyzet, mert ezt teszi. Most nem írhattam csak annyit, hogy a minap találkoztunk és perceken keresztül csak bámultuk egymást, és majdnem egymáshoz is értünk (nem véletlenül), de ő inkább fogta magát és elment, mielőtt bármi történhetett volna. Mert az igazsághoz hozzátartozik, hogy már egy éve nem jutunk dűlőre egymással.
2013. febr. 7. 14:12
 16/20 A kérdező kommentje:

Tehát amellett, hogy távol akar tartani magától, azért még tesz annak érdekében, hogy összezavarjon. Hogy ez mennyire szándékos, vagy nem szándékos, azt nem tudom. Mivel spontán jött a helyzet, ezért úgy hiszem, hogy nem volt szándékos.

Egyébként még reagálnék arra, hogy én nem nézném le ennyire a férfiakat, mint egy másik válaszoló, aki azt állította, hogy annyira egyszerűen működnek, hogy a nem az mindig nemet is jelent... nekem van egy nagyon jó férfi barátom és pontosan nála látom, hogy ők is ugyanúgy kombinálnak, tervezgetnek, variálnak, mert ők is képesek érezni és összezavarodni!

2013. febr. 7. 14:14
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha olyan az "akadály", amit csak ő tudna megoldani, akkor megint csak rajta múlik a dolog. Mutasd ki a tetszésedet, légy vele kedves, kezdeményezz beszélgetést, de ha ő úgy dönt, hogy nem, akkor azzal nem tudsz mit kezdeni.
2013. febr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Annyi pasi van meg a világon!.
2013. febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 fospuska ***** válasza:
miért lehetetlen,hogy veled legyen?
2013. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A női tartás nem azt jelenti, hogy a jégcsapot kell játszani :S Lehet jeleket adni ha tetszik valaki...de biztosan nem lennék olyan kétségbeesett hogy valaki olyan után rohanjak akit nem érdeklek.


Nem tudom mi a kizáró ok, de ha lenne egy tippem az lenne, hogy a pasi házas. Innentől kezdve egy jóérzésű nőnek tabu a téma. Még a gondolat is.

2013. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!